Методичні рекомендації. Застосування графічної схеми при розв’язуванні задач в початковій школі («Росток»), 1-2 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Методичні рекомендації. Застосування графічної схеми при розв’язуванні задач в початковій школі («Росток»), 1-2 клас
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Українська ЗОШ I-III cтупенів №1 Обухівського району Київської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Ядром даної роботи є спроба довести доцільність впровадження в практику традиційної школи моделювання умови задачі у вигляді графічної схеми, що допомагає учневі зрозуміти зміст задачі, зв’язки і відношення між величинами; навчає дітей вести діалог, обмінюватися думками, доводити, обстоювати власну думку у груповій роботі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вчитель пропонує цінний методичний матеріал для роботи на уроках математики за програмою “Росток” , розв*язуючи задачі. Схематичний розбір задач допоможе учням зрозуміти умову та знайти вірне рішення.

  2. Матеріал поданий Ліною Миколаївною цікавий та необхідний вчителям початкових класів. Бо саме від того, наскільки добре учні навчаться розв’язувати задачі в початкових класах, як розвиватимуться та формуватимуться їх математичні вміння та навички, залежить засвоєння математики в подальших класах.
    Авторці матеріалу порадила б у даній роботі замінити рисунки, виконані вручну, на рисунки виконані за допомогою об’єктів панелі інструментів Microsoft Office Word.