mail@urok-ua.com

Розробка уроку з української літератури. Образ знедоленої жінки в поемі Т.Г. Шевченка «Наймичка» у 9 класі

«Душі жіночої невипита криниця…». Образ знедоленої жінки в поемі Т.Г.Шевченка «Наймичка»

Вікно перегляду документа

Презентація

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Величезна робота проведена вчителькою, але усього просто нереально виконати за один урок. У структурі конспекту є неточності (після актуалізації опорних знань, яка перейшла у вивчення нового матеріалу, знову дублюється четвертий етап, але вже як підсумок уроку). Характеристика була лише одного персонажа. Поради стосовно конспекту та презентації: проблемні запитання мають бути дискусійного характеру, перевіряти грамотне написання (пунктуаційні помилки на слайдах №№8, 9 тощо), добирати оптимальний фон та шрифт (не змогла прочитати текст на слайдах №№14 – 19).Дякую.

  2. Урок цікавий і пізнавальний. Вдало використано сучасні інтерактивні технології, методи і прийоми роботи на уроці. Оригінально подано тип уроку, детально продумано всі етапи уроку. Дякую!

  3. Мотивація навчальної діяльності пов*язана з твором мистецтва. Вдалим також є епіграф та передбачення теми , що є ознакою сучасного уроку. Обрані методи, прийоми, форми роботи зацікавлюють учнів, дають їм необхідні знання. Дякую!

  4. Захоплюючий урок! Дуже цікавим вважаю мотиваційно- настановчий етап.Протягом уроку читель професійно застосувала виправдані переходи від однієї інтерактивної технології до іншої.Постійно подтримувала активність учнів на уроці,а також під час підготовки до уроку(діяльність учнів у проведенні сюжетних лабіринтів).Надана презентація доповнює матеріали уроку,дійова і корисна.