Конспект уроку з української літератури для 9 класу на тему “Образ Наталки Полтавки як уособлення найкращих рис української жінки”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 9 класу на тему “Образ Наталки Полтавки як уособлення найкращих рис ук...
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: Бердянська ЗОШ №7

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з української літератури для 9 класу на тему “Образ Наталки Полтавки як уособлення найкращих рис української жінки”

Учні впродовж уроку працюватимуть з текстом п’єси “Наталка Полтавка”, характеризуватимуть образ головної героїні твору. Завдання уроку спрямовані на реалізацію наскрізної змістової лінії – громадянська відповідальність: усвідомлення важливості активної житєєвої позиції, бажання захищати людську гідність, потреба пошуку власного щастя. Використання на уроці інтерактивних методів (випереджувальні завдання, інсценування, “Асоціативний самодиктант”, “Незакінчені речення”, міні-дискусія з використанням методу “Фішбоун”) сприяють активізації творчих здібностей учнів у процесі навчально-пізнавальної діяльності, розвитку критичного мислення. Рекомендовано для вчителів української мови та літератури.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Інтерактивні технології літературна дуель, інсценізація, “Фішбоун”, “Незакінчене речення” дають можливість забезпечити глибоке вивчення матеріалу. Використання інтерактивного навчання дозволяє значно збільшити відсоток засвоєння інформації. Дякую.

  2. Мені сподобалось у конспекті те,що кожен метод організації навчально-пізнавальної діяльності є не лише інформативно-навчальним,але й мотиваційним.Важливу роль у мотивації навчання відіграють методи емоційного стимулювання учнів,які створюють ситуацію емоційно-моральних переживань.Чудовий урок.Дякую

  3. Урок пронизаний інтерактивними вправами, що спонукає учнів до плідної співпраці . Сподобалась “Літературна дуель”, міні-дискусія з використанням методу “Фішбоун”. Домашнє завдання творче, варіативне.