mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 9 класу на тему “Образ Наталки Полтавки як уособлення найкращих рис української жінки”

Конспект уроку з української літератури для 9 класу на тему “Образ Наталки Полтавки як уособлення найкращих рис української жінки”

Учні впродовж уроку працюватимуть з текстом п’єси “Наталка Полтавка”, характеризуватимуть образ головної героїні твору. Завдання уроку спрямовані на реалізацію наскрізної змістової лінії – громадянська відповідальність: усвідомлення важливості активної житєєвої позиції, бажання захищати людську гідність, потреба пошуку власного щастя. Використання на уроці інтерактивних методів (випереджувальні завдання, інсценування, “Асоціативний самодиктант”, “Незакінчені речення”, міні-дискусія з використанням методу “Фішбоун”) сприяють активізації творчих здібностей учнів у процесі навчально-пізнавальної діяльності, розвитку критичного мислення. Рекомендовано для вчителів української мови та літератури.

Конспект уроку

Презентація до уроку

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
36

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Урок пронизаний інтерактивними вправами, що спонукає учнів до плідної співпраці . Сподобалась “Літературна дуель”, міні-дискусія з використанням методу “Фішбоун”. Домашнє завдання творче, варіативне.