mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 9 класу на тему “Образ Наталки Полтавки як уособлення найкращих рис української жінки”

Конспект уроку з української літератури для 9 класу на тему “Образ Наталки Полтавки як уособлення найкращих рис української жінки”

Учні впродовж уроку працюватимуть з текстом п’єси “Наталка Полтавка”, характеризуватимуть образ головної героїні твору. Завдання уроку спрямовані на реалізацію наскрізної змістової лінії – громадянська відповідальність: усвідомлення важливості активної житєєвої позиції, бажання захищати людську гідність, потреба пошуку власного щастя. Використання на уроці інтерактивних методів (випереджувальні завдання, інсценування, “Асоціативний самодиктант”, “Незакінчені речення”, міні-дискусія з використанням методу “Фішбоун”) сприяють активізації творчих здібностей учнів у процесі навчально-пізнавальної діяльності, розвитку критичного мислення. Рекомендовано для вчителів української мови та літератури.

Конспект уроку

Презентація до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
122

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Мені сподобалось у конспекті те,що кожен метод організації навчально-пізнавальної діяльності є не лише інформативно-навчальним,але й мотиваційним.Важливу роль у мотивації навчання відіграють методи емоційного стимулювання учнів,які створюють ситуацію емоційно-моральних переживань.Чудовий урок.Дякую

  2. Урок пронизаний інтерактивними вправами, що спонукає учнів до плідної співпраці . Сподобалась “Літературна дуель”, міні-дискусія з використанням методу “Фішбоун”. Домашнє завдання творче, варіативне.