mail@urok-ua.com

Відкритий урок на тему: “Іван Котляревський. «Наталка Полтавка». Наталка як уособлення кращих рис української жінки. Роль і функція пісень у п’єсі”

Учні навчаються характеризувати образ Наталки; інші образи драми, з’ясувати роль і функцію пісень у творі, розвивати навички самостійної роботи, вміння зв’язно висловлювати свої думки; робити висновки, узагальнення; виховувати почуття гордості за національну культуру; прищеплювати любов до театру, інтерес до наслідків своєї праці.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1530

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Приєднуюсь до попередніх коментарів. Особливо сподобалось, що є шкала оцінювання. Але оскільки анонсовано тему “Роль і функція пісень у п’єсі””, то я не побачила вказівки, коли ж ці пісні лунають на уроці? Я б і урок почала з пісні.

  2. Продуманий урок до найменших дрібниць. Конспект вміщує усі необхідні складові:мотивація навчальної діяльності, сприйняття і засвоєння матеріалу, закріплення вивченого. Авторка використовує таблиці та заздалегідь підготовлені завдання.

  3. Сподобалась літературна дуель, заповнення таблиці, співпрацюючи в групі. Гарно продумана шкала оцінювання, диференційоване домашнє завдання спонукає учнів до творчості та обрання посильної роботи.Весь урок пронизаний запитаннями розвивального характеру.