Конспект уроку з української літератури для 9 класу на тему “РМ. Порівняльна характеристика Петра й Миколи (І.Котляревський «Наталка Полтавка»)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 9 класу на тему “РМ. Порівняльна характеристика Петра й Миколи (І.Котл...
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: Бочечківський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок розрахований для учнів 9 класу з метою удосконалення вміння школярів складати порівняльну характеристику героїв твору, робити висновки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Усі етапи уроку вмотивовані, логічні та емоційні. Оскільки учні виконували випереджувальні домашні завдання, тому на підготовку пресконференції часу затрачено мало, що дало змогу краще попрацювати над літературним матеріалом. Підсумком уроку була рефлексія, яка спонукала учнів на відверті відповіді. Дякую.

  2. Недостатньо ефективними були актуалізація опорних знань і мотивація навчальної діяльності. Зміст прес-конференції не відповідає назві роботи (звичайний діалог). Для розкриття теми використані “Інформаційне гроно” та “Кола Вена”.Не зрозуміла, як було використане обладнання. Вибачте, але поверхово для учнів 9 класу була проводена порівняльна характеристика літературних героїв.