mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури в 10 класі “Соціально – побутова драма «Наталка Полтавка» І. Котляревського. Наталка як уособлення кращих рис української дівчини, що відстоює людську гідність, бореться за своє щастя.”

Допоможе вивчити основні особливості першого драматичного твору нової української літератури, його ідейно – тематичну спрямованість, композицію, конфлікт, удосконалить вміння учнів характеризувати персонажів п’єс, давати оцінку їхнім діям та вчинкам;
розвиватиме образне мислення, творчі здібності та спостережливість, уміння грамотно робити висновки, належним чином їх обґрунтовуючи; виховувати вміння відстоювати людську гідність, формувати активну життєву позицію, берегти кращі традиції української родини.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Презентація послідовно розкриває зміст уроку. Але 1 і 2 слайди дублюються за словесною інформацією та фотографією. На окремих слайдах “зрізаний” текст (№№4, 9 тощо). Не зовсім чітко сформульовані завдання для “Мозкової атаки”. Розміщений текст на слайді №28 не відповідає назві (сенкан).

  2. Хочу відзначити майстерність Людмили Петрівни в реалізації інформаційного наповнення уроку.Особливо вразив мене вірш –звернення Наталки до сучасної молоді .Всі етапи уроку логічні та емоційні.Дякую

  3. Учитель гармонійно поєднує різні види роботи. Сподобалося, що проводиться паралель із сучасністю. А проблемні питання формують критичне мислення та вміння відстоювати, аргументувати свою точку зору, свою позицію. Дякую.

  4. Просто вражаюча презентація до уроку. А використання проблемних питань змушує учнів постійно думати та відстоювати свою точку зору, удосконалює їх вміння вести дискусію. Найбільше сподобалося питання : “Чи можно Наталку вважати ідеалом для сучасних дівчат?”. А ще мені сподобалося формулювання домашнього завдання, відразу помітно, що Ви – творчий вчитель.

  5. Сподобалось використання проблемних питань, цитатний зоровий диктант з кодуванням “Упізнай героя”, інсценізація уривку, складання вірша. Творчо вчитель підходить до формулювання домашнього завдання: для душі і серця та для розуму. Дякую.

  6. Прекрасний конспект уроку! І перевірка тексту, і рольова гра, і пісні -все вдало поєднано, продумано, цікаво. Мені дуже імпонує така робота! Порекомендую своїм колегам. Хай повчаться. Дякую.