mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури в 9 класі «Урок розвитку зв’язного мовлення. Підготовка до контрольного твору за поемою І.П. Котляревського «Енеїда»

Конспект уроку з української літератури в 9 класі «Урок розвитку зв’язного мовлення. Підготовка до контрольного твору за поемою І. П. Котляревського «Енеїда» допоможе навчити учнiв осмислювати й переосмислювати вивчений матерiал, робити узагальнення й висновки; розвивати вмiння висловлювати думки, розвивати здатнiсть критичного i аргументованого мислення; виховувати почуття гордості, патріотизму, любові до рідного народу, пошани до рідного слова.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Уроки-дослідження пробуджують думку, розвивають спостережливість, увагу. Сподобався проблемний підхід до планування навчального процесу. Учні виступають активними діячами. Картка учня допоможе дітям під час уроку.

  2. Любов Михайлівна, Ви – майстер своєї справи. Такі конспекти уроку як Ваш, однозначно заслуговують на увагу. Дуже добре проведено підготовку до написання творів. Гадаю, що після такого уроку майже ні у кого не винекне труднощів з написання творчої роботи. Ви ретельно підібрали матеріал для розгляду на уроці. Для учнів – підготували роздаткові матеріали ( картки учнів). Просто бракує слів! Єдине, що я не зовсім зрозуміла як проходить оцінювання після таблички “Оцінювання групової праці” . На кшталт : 1-2-3 – повністю не відповідає твердженню, 10-11-12- повністю відповідає? Дякую Вам за розробку та бажаю якомога більше творчих ідей та творчих учнів.