mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури в 6 класі на тему: “Урок духовності. Ліки від забуття (за поемою М. Вороного «Євшан-зілля»)”.

Конспект уроку з української літератури в 6 класі на тему: “Урок духовності. Ліки від забуття (за поемою М. Вороного «Євшан-зілля»)”.
Урок вивчення нового матеріалу має на меті познайомити учнів із життям і творчістю М. Вороного, зокрема його поемою “Євшан-зілля”. Використання на уроці інтерактивних методів (“Продовжіть речення”, “Рольова гра”, дослідницько-пошукова робота в групах) сприяють активізації учнів у процесі навчально-пізнавальної діяльності, роблять урок цікавим, ефективним, пізнавальним.

Конспект уроку

 • : Мусієнко Любов Анатоліївна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Прилуцька СШ I-III ст. № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій
 • Урок духовності. Ліки від забуття
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
133

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Ім*я уроку “Ліки від забуття” справді оригінальне. Урок цікавий, грамотно підібрані різні види роботи. Заключне слово вчителя надихає на роздуми про духовність. Дякую.

 2. Конспект уроку сподобався. Назва гарна – ” Ліки від забуття”. Початок з літописецем налаштовує на гарну вдумливу роботу. Інтерв’ю – цікаво! Дослідницька робота спонукає учнів до активної роботи.

 3. Сподобалось, що проблемне питання поставлене у вигляді вірша, присутність літописця надихає учнів на подальну пізнавальну роботу на уроці. Дослідницько-пошукова діяльність в групах навчає учнів самостійно здобувати знання, вмінню мислити, розвиває мовлення.Доцільною є екологічна частина уроку. Вчитель звертає особливу увагу на етап оцінювання .

 4. Метод очікування результатів дала форма визначити пріоритети в роботі на уроці. За структурою урок чіткий. Цікаво продумано всі етапи уроку, вдало підібрано методи роботи. Робота творчих груп показує міжпредметний зв”язок на уроці. Іще – твори українських письменників несуть в собі великий повчальний зміст. Робота над аналізом твору проведена правильно.