mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 6 класу Усвідомлення національної гідності, вірності Батьківщині за поемою М. Вороного “Євшан – зілля”

У публікації подано конспект уроку з української літератури “Усвідомлення національної гідності, вірності Батьківщині за поемою М. Вороного “Євшан-зілля”.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
51

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Повернення до духовної спадщини свого народу – такий підхід до вивчення літератури дає змогу дітям здобути системні знання,вибудувати власне бачення зображених подій,зробити певні висновки,ширше поглянути на навколишній світ.Все це пропонує Ірина Іванівна у своїй роботі.Дякую

  2. Цікаво проходить мотивація навчальної діяльності. Присутні на уроці творчі вправи, проблемні питання. Вчитель продумала кожен етап уроку, щоб досягти поставленої мети. Робота в парах допомагає створити позитивну атмосферу.

  3. Уроків з теми “Усвідомлення національної гідності, вірності Батьківщині за поемою М. Вороного “Євшан-зілля” є багато. Цікаво було дізнатися, як ви його провели, бо люблю цю тему. Гарний початок. І робота спланована гарно. Дякую.