mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури в 11 класі Позакласне читання. Проблеми людської гідності та національної самосвідомості в публіцистичній статті Уласа Самчука «Нарід чи чернь?»

Відкритий урок в 11 класі, проведений з метою виховання в учнів почуття людської гідності, гордості за приналежність до українського народу, віри в краще майбутнє України.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Глибоко патріотичний урок.Назва уроку вже дає деяке уявлення про цілі, завдання і методику проведення такого заняття.Позиція Наталії Омелянівни зрозуміла,тому що вона переконана, що кожен урок для педагога має бути пошуком, освоєнням нового .Дякую

  2. Поняття людської гідності складне. Наталія Омелянівна намагається пояснити сутність гідності під час знайомства з літературними творами. Відеопрезентація , класична музика урізноманітнюють урок, допомагають створити ситуацію успіху.

  3. Урок прекрасний, наповненістю матеріалу розрахований на учнів 11 класу. За допомогою творів відомих українських письменників Ви намагаєтесь виховати в учнів почуття людської гідності, гордості, віри в краще майбутнє України. Ви плекаєте справжніх патріотів України.