mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури в 11 класі: В. Стус. Поет як символ незламного духу, збереження людської гідності. Життя і творчість. (До 80-річчя від дня народження Василя Стуса)

Конспект уроку призначений для вчителів української літератури, які викладають в 11 класі. Також матеріал можна використати для проведення позакласного заходу по творчості
Василя Семеновича Стуса.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
965

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Конспект уроку “В. Стус. Поет як символ незламного духу,збереження людської гідності. Життя і творчість” можна використати в позакласній роботі та літературних святах.Василь Стус належав до тих,хто сприймає ідеї,моральні принципи близько до душі,хто не приймав фальш,насильство,неправду.У цьому переконуєшся,вивчаючи його життєвий і творчий шлях.

  2. Тамаро Миколаївно, Ви підготували цікавий конспект уроку. Та найбільше мені сподобалося що ви не просто розповідаєте про життя, творчість . а наводите як приклад, навіть вірніше буде говорити як доказ, документи. Вже зараж більше документів стало доступними і ведуться суперечки про Нобелівську премію, проте можна однозначно сказати, що Стус – гідний широкого визнання. Дякую за розробку, було цікаво читати.