mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури в 11 класі: В. Стус. Поет як символ незламного духу, збереження людської гідності. Життя і творчість. (До 80-річчя від дня народження Василя Стуса)

Конспект уроку призначений для вчителів української літератури, які викладають в 11 класі. Також матеріал можна використати для проведення позакласного заходу по творчості
Василя Семеновича Стуса.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
1238

4 коментарі

  1. Вчителька дібрала важливий матеріал, але учні практично протягом усього уроку були пасивними слухачами, навіть до віршів коментарі робила педагог, а не одинадцятикласники. Не конкретизовані такі етапи заняття: актуалізація опорних знань, мотивація навчальної діяльності. Непереконливим було вступне слово вчительки. Дякую за розуміння.

  2. Конспект уроку “В. Стус. Поет як символ незламного духу,збереження людської гідності. Життя і творчість” можна використати в позакласній роботі та літературних святах.Василь Стус належав до тих,хто сприймає ідеї,моральні принципи близько до душі,хто не приймав фальш,насильство,неправду.У цьому переконуєшся,вивчаючи його життєвий і творчий шлях.

  3. Тамаро Миколаївно, Ви підготували цікавий конспект уроку. Та найбільше мені сподобалося що ви не просто розповідаєте про життя, творчість . а наводите як приклад, навіть вірніше буде говорити як доказ, документи. Вже зараж більше документів стало доступними і ведуться суперечки про Нобелівську премію, проте можна однозначно сказати, що Стус – гідний широкого визнання. Дякую за розробку, було цікаво читати.