mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури в 10 класі на тему “Титан духу і думки Іван Франко-письменник, учений, громадський діяч. Творчість І. Франка в музиці. Лірика збірки «З вершин і низин».”

Конспект уроку з української літератури в 10 класі на тему “Титан духу і думки Іван Франко-письменник, учений, громадський діяч. Творчість І. Франка в музиці. Лірика збірки «З вершин і низин».” Урок з використанням інтерактивних технологій, виступу вчителя музики.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
55

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Сподобалось складання портфоліо поета впродовж уроку, “Біографічна квітка”, гра “Барон Мюнхаузен” та інші цікаві методичні прийоми, які сприяють розвитку критичного мислення, пам*яті. Презентація вдало доповнює зміст уроку. Дякую.

  2. Урок сучасний, цікавий.Учитель розвиває вміння застосовувати знання десятикласників на практиці та стимулювати учнів до самоосвіти. Випереджувальні завдання, проблемні питання розвивають критичне мислення старшокласників.Сподобався такий вид роботи як складання портфоліо письменника.Дякую.

  3. Оксана Степанівна використала нестандартну організацію навчального процесу,забезпечуючи при цьому оптимальність розв”язання навчально-виховних завдань.Сподобалися ігрові завдання,а також метод «Рюкзак»:.Дякую

  4. Проведена велика підготовча робота вчителем та учнями. Побудова уроку сучасна, з використанням презентації, цікавих інтерактивних вправ, що дасть позитивний результат у підвищенні якості навчальних досягнень учнів.