mail@urok-ua.com

Конспект уроку української літератури у 9 класі на тему: “Іван Якович Франко. Розповідь про життєвий і творчий шлях письменника.”

Доповнити і поглибити знання учнів з порушеннями інтелектуального розвитку про І. Я. Франка, самовідданого борця за кращу долю свого народу, титана праці;

  • допомогти їм скласти цілісне уявлення про нього, як людину, митця, громадянина;
  • показати вплив творчої діяльності письменника на розвиток національної духовної культури, української літератури;
  • вчити учнів працювати зі статтею, складати хронологічну таблицю;
  • формувати навички самостійної роботи з підручником, вміння виділяти головне;
  • розвивати довільну увагу, словесно-логічне мислення, пізнавальну активність школярів, зв’язне мовлення;
  • збагачувати словниковий запас;

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Перше знайомство з письменником відбувається через його життєпис,то урок вивчення особи письменника – це,безумовно,дуже важливий етап у процесі осягнення творчості митця.Матеріал конспекту про І.Франка відтворює яскраві епізоди з життя Каменяра,його творчий та духовний світ.Презентація доповнює автобіографічні дані,етапи творчості,вшанування І.Франка.Дякую

  2. Гарний конспект уроку. Помітно що вчитель продумала усе до найменших дрібничок. Цікаво було читати, гадаю ,що не менш цікаво було учням на уроці. Презентація також дуже гарна, не має нічого зайвого. Цікава робота зі статею. Бажаю Вам творчих успіхів і надалі.

  3. В поданому матеріалі досить змістовно розкрито біографію Івана Франка. Урок буде результативним, тому що до значного обсягу теоретичного матеріалу є корисна презентація. Презентація дуже сподобалась, створена з дотриманням усіх вимог. Текстова інформація доступна для сприйняття, гарний підбір ілюстративного матеріалу, таким чином учні зможуть отримати хороше уявлення про життя письменника. Дякую!