mail@urok-ua.com

Презентація до уроку зарубіжної літератури в 9 класі на тему: «Захисник усього людяного і земного…» (Життєвий і творчий шлях Й.В.ГетеТрагедія «Фауст». Історія створення, композиція та проблематика.)

Презентація до уроку зарубіжної літератури в 9 класі на тему: «Захисник усього людяного і земного…» має на меті ознайомити учнів із життям і творчістю видатного німецького поета і філософа Й. В. Ґете, почати роботу з його трагедією «Фауст»; допомогти учням зрозуміти її проблематику та особливості побудови.

 • : Дьоміна Людмила Юріївна
 • : Вчитель зарубіжної літератури
 • : Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області
 • Презентація до уроку зарубіжної літератури
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(10 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
192

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Гете – це один із моїх улюблених письменників, митців слова, тому вдячна за роботу над його біографією та творчістю. “Фауст” – надзвичайно цікавий твір, вартий уваги. Презентацію вважаю корисною для колег, хоча на деяких слайдах матеріал не сприймається через обраний колір шрифту. Дякую за роботу!

 2. Вчитель надала змістовну презентацію , яка відповідає темі уроку. Гадаю, матеріал готовий до використання, кожен може підладнати його під особливості власного класу та уроку. Дякую.

 3. Учителька гарно попрацювала над презентацією, дібрала багатий матеріал. Але вимог до презентації не завжди дотримувалась, а шкода. Кольори шрифту не дуже вдалі, на деяких слайдах багато тексту тощо. Порада: допрацювати, і буде добре. Дякую.

 4. Цікава та об’ємна презентація.Вона містить дуже багато цінного матеріалу.Ця презентація корисна для вчителів.Дякую Вам.