Конспект уроку зарубіжної літератури у 8 класі “Мігель де Сервантес Сааведра. Життєвий шлях і творча доля. Роман “Премудрий ідальго Дон Кіхот з Ламанчі”. Історія створення, зв’язок з лицарськими романами, пародійний характер”

Урок побудовано згідно методичних вимог, використано сучасні методи і технології : літературний аукціон, кола Вена, кластер, картки самооцінки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок задумано гарно, з використанням сучасних методик і технологій. Але ми бачимо лише вказівки на деякі з цих технологій. Хотілось би прочитати, як їх було використано ( “літературний аукціон”, “кола Вена”). Робота з текстом дещо поверхова.

  2. Роман Сервантеса “Премудрий ідальго Дон Кіхот з Ламанчі” є багатогранним, захоплюючим та повчальним. Подаючи учням цю тему в ході роботи можна використати безліч інноваційних методів та прийомів роботи. До уроку вчитель підібрів влучні епіграфи, що пропонуються учням. Проводиться словникова робота, схвалюю “Кола Вена”, що є дуже поширеним серед використання. Також проводиться робота над складанням кластеру. Дуже люблю “Сенкан”, завдяки якому діти активно проявляють свою креативність. А ще є методи “Прес”, “Незакінчене речення”. Урок побудований за сучасними методичними вимогами. Мені сподобалось напрацювання. Дякую!