mail@urok-ua.com

Конспект уроку “М.Сервантес.Дон Кіхот як “вічний образ”. Глибина і сучасність твору” для 8 класу з інтегрованого курсу “Література” (російська та зарубіжна )

Конспект уроку написаний з використанням технології особистісно орієнтованого навчання.Учням запропоновані різноманітні види робіт: створення сторінки головного героя в ” Фейсбуці”, реклама книги в формі скрапбукінга та мультимедійні презентації.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
29

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Дуже корисними є презентації. Багато моментів із розробки уроку можна запозичити. “Дон Кіхот” – це роман, який безкінечно можна досліджувати, до цього твору хочеться повертатися. Робота над поняттям вічний образ є змістовною.

  2. Задум уроку цікавий, підібрано гарний матеріал, використано сучасні технології. Не зовсім розкрита тема, як на мій погляд. Скоріше, узагальнення знань про образ. Та матеріали уроку можна використати на власний розсуд. Дякую за роботу.

  3. Досить вдало Ви шукаєте ефективні шляхи підвищення якості навчальних досягнень учнів – важливу роль в цьому відіграє використання різноманітних інтерактивних методів. Натхнення Вам!!!