Конспект уроку “М.Сервантес.Дон Кіхот як “вічний образ”. Глибина і сучасність твору” для 8 класу з інтегрованого курсу “Література” (російська та зарубіжна )

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку “М.Сервантес.Дон Кіхот як “вічний образ”. Глибина і сучасність твору” для 8 класу...
Посада: вчитель російської мови та літератури
Місце роботи: Тимонівська ЗОШ, Троїцький р-он, Луганська область

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку написаний з використанням технології особистісно орієнтованого навчання.Учням запропоновані різноманітні види робіт: створення сторінки головного героя в ” Фейсбуці”, реклама книги в формі скрапбукінга та мультимедійні презентації.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікавим є вступне слово вчителя, яке спонукає учнів до вивчення одного із найвідоміших творів світової літератури. “Родзинки”– створення сторінки у Фейсбуці, огляд робіт молодих художників, підведення підсумків із врученням оригінальних дипломів. Дякую.

  2. Дуже корисними є презентації. Багато моментів із розробки уроку можна запозичити. “Дон Кіхот” – це роман, який безкінечно можна досліджувати, до цього твору хочеться повертатися. Робота над поняттям вічний образ є змістовною.

  3. Задум уроку цікавий, підібрано гарний матеріал, використано сучасні технології. Не зовсім розкрита тема, як на мій погляд. Скоріше, узагальнення знань про образ. Та матеріали уроку можна використати на власний розсуд. Дякую за роботу.

  4. Досить вдало Ви шукаєте ефективні шляхи підвищення якості навчальних досягнень учнів – важливу роль в цьому відіграє використання різноманітних інтерактивних методів. Натхнення Вам!!!