mail@urok-ua.com

Конспект уроку зарубіжної літератури для 8 класу з теми “Річард Бах «Чайка Джонатан Лівінгстон». Сюжет твору Р. Баха як філософська метафора людського буття. Ознаки притчі у творі. Алегоричні образи твору.”

Урок спрямований на розвиток критичного мислення учнів та формування духовно-емоційного світу підлітків, їх морально-етичних позицій, світоглядних уявлень і переконань, а також на розвиток інтересу дітей до художньої літератури, розширення кола їхнього читання.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
3844

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Структура уроку характеризується наступністю, логічністю, конкретизацією. Чи використовувалися презентація та буктрейлер (якщо вказуються у конспекті, треба додавати, що подивитися та проаналізувати)? Чому робота над символікою образів на етапі підведення підсумків? Недоказовими є ознаки притчі. Дякую. Кожукало Н.

  2. Гарно простежується психологія Чайки Джонатана. Дуже важливою завжди є робота над символами твору , Завдання сподобались, Хід уроку вдалий. Дякую за креативність!

  3. Гарний конспект уроку:бесіда за змістом, теоритичні питання. Сподобалося домашнє завдання. Але у підсумку так просто діти визначають символіку? Розумні. Моїм це складно.