mail@urok-ua.com

Конспект уроку зарубіжної літератури для 8 класу з теми “Річард Бах «Чайка Джонатан Лівінгстон». Сюжет твору Р. Баха як філософська метафора людського буття. Ознаки притчі у творі. Алегоричні образи твору.”

Урок спрямований на розвиток критичного мислення учнів та формування духовно-емоційного світу підлітків, їх морально-етичних позицій, світоглядних уявлень і переконань, а також на розвиток інтересу дітей до художньої літератури, розширення кола їхнього читання.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Структура уроку характеризується наступністю, логічністю, конкретизацією. Чи використовувалися презентація та буктрейлер (якщо вказуються у конспекті, треба додавати, що подивитися та проаналізувати)? Чому робота над символікою образів на етапі підведення підсумків? Недоказовими є ознаки притчі. Дякую. Кожукало Н.

  2. Гарно простежується психологія Чайки Джонатана. Дуже важливою завжди є робота над символами твору , Завдання сподобались, Хід уроку вдалий. Дякую за креативність!

  3. Гарний конспект уроку:бесіда за змістом, теоритичні питання. Сподобалося домашнє завдання. Але у підсумку так просто діти визначають символіку? Розумні. Моїм це складно.