Конспект уроку з української літератури на тему: “Порушення питань моралі, дружби, сили слова у притчі “Говорюща риба”. Прихований повчальний зміст твору”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури на тему: “Порушення питань моралі, дружби, сили слова у притчі “Гово...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок з використанням інтерактивних технологій. Він має на меті формування предметних і ключових компетентностей (відповідно до наскрізних ліній): оцінювати вчинки і поведінку дійових осіб, робити власні висновки з приводу прочитаного твору, усвідомити повчальний характер казки-притчі, виховувати доброту, толерантне ставлення до оточуючих.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Усі види роботи, які використано словесником на уроці літератури( презентація, інсценізація, творчі завдання, відео….) підпорядковані виховній меті. Відчувається, що вчитель має зворотній зв’язок з учнями. Дякую.

  2. Сучасний інтерактивний урок. Використані інноваційні вправи: “Мікрофон”, “Акваріум теоретичних знань”, “Мозковий штурм”, “Сенкан”, “Літературний волейбол”, “Займи позицію”, групова робота, презентація, інсценізація, словесне малювання. Така методика сприятиме активізації навчальної діяльності, учні значно легше засвоюватимуть матеріал. Дякую.

  3. В цілому робота над твором проводилася логічно та послідовно, використані традиційні для уроку літератури методи. Але мета сформульована загальними фразами. Презентація не додана, що робить неможливим говорити про її якість. Дякую.