mail@urok-ua.com

Конспект кейс – уроку позакласного читання з української літератури для учнів 5 класу на основі твору Ірини Цілик «МІСТОрія однієї дружби»

” А чим для мене є моє рідне місто/ село?” – над цим питанням рідко хто замислюється. Та ще рідше люди і діти замислюються над тим що самі ж наносять шкоди своїй “малій Батьківщині”. Кейс- урок допоможе учневі замислитись над значенням столиці України, дізнатися трішечки більше про її історію, вчитиме шанобливо ставитись до всього, що нас оточує.

Конспект кейс – уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Конспект-кейс уроку позакласного читання дуже хороший.Але нової інформації так багато для учнів 5 класу що вони,просто не встигнуть за один урок все зробити.Прекрасна презентація про Київ містить аж 63 слайди.Дякую

  2. Хороше розмаїття матеріалу. Дуже гарна й самодостатня презентація. Детальні описи алгоритмів роботи. Прекрасно, що навіть домашні завдання диференційовані. Супер!

  3. Надзвичайно приємно писати відгуки саме про такі гарні напрацювання. Урок та презентація заслуговують на найвищу похвалу. Вдала робота з прислів*ями, використані сучасні методи роботи. Побільше б таких робіт. Дякую!