mail@urok-ua.com

Конспект уроку української літератури у 6-му класі за творчістю Ірини Жиленко

Урок спланований за методикою особистісно зорієнтованого навчання. Додано читацький путівник, який можна роздрукувати учням, щоб полегшити роботу, не займати час на уроці на записування громіздкої інформації. Презентація демонструє яскравість і “кольоровість” Ірини Жиленко, її бачення щастя.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. В цілому поставлена вчителем мета уроку реалізована. Цікаву інформацію про поетесу отримали учні. Відзначу роботу над віршами, а не тільки їх читання. Правда, презентація потребує змістового та естетичного вдосконалення. Дякую.

  2. Конспект гарний. Сподобалось, що кожен учень отримує путівник. Особливо зацікавив метод “Плюс, мінус, цікаво”. Домашнє завдання носить диференційований характер. Рецепти щастя, які розробляють учні, співпрацюючи в групі, створюють позитивну атмосферу.

  3. Урок відповідає навчальній програмі та методичним вимогам. Вчитель вдало підібрала методи та прийоми для розкриття теми уроку та досягнення мети. Добре що вчитель застосовує презентацію. Єдине, не завадило б провести фізкультхвилинку, адже від постійної роботи на уроці діти втомлюються.

  4. Методично правильно розписаний конспект. Вийшов цікавий робочий урок. Учні на уроці працюють самостійно – це дуже добре. Видно, що діти навчені весь час на уроці працювати. Презентація вдала.