super@urok-ua.com

Кейс-урок з математики для 3 класу по темі: “Знайомство з дробами”

Автор матеріалу: Кейс-урок з математики для 3 класу по темі: “Знайомство з дробами”

Сьогодні суспільству потрібна людина, здатна приймати самостійні рішення, готова до самоосвіти, яка вміє жити серед людей. Застосування сучасних інноваційних технологій на уроці дозволяє не тільки розкрити здібності учня, але і формує уміння учитися.

Стрижень даної роботи являє собою опис використання технології кейс-стаді на уроці математики у3 класі початкової школи.

Кейс-стаді (case-study, від англ. case – випадок), або метод вивчення ситуаційних завдань – це один з видів технології аналізу конкретних ситуацій. Учні повинні проаналізувати ситуацію, розібратися в суті проблеми, запропонувати можливі рішення і вибрати краще з них.

Кейс-метод розвиває:

– аналітичні вміння (вміння класифікувати, виділяти суттєву та несуттєву інформацію, аналізувати її);

– практичні вміння (використання на практиці знань, методів, прийомів у роботі з інформацією);

– творчі вміння (творчий підхід у вирішенні проблеми);

– комунікативні вміння (вміння вести дискусію, відстоювати свою точку зору, переконувати опонентів, вміння кооперуватися в групи і інші);

– соціальні вміння (оцінка поведінки людей, вміння приміряти ситуацію на себе, визначати причини її виникнення та ін.)

Мета застосування кейс-технології на уроці – не передача учням знань в готовому вигляді, а самостійне їх добування в ході дискусії.

Дискусія провокується описом конкретної події, ситуації, що сталися в реальному житті. В ході дискусії та розв’язання проблеми діти набувають необхідний багаж знань, яким в подальшому вони зможуть скористатися.

Кейс-урок

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок цікавий і несе величезний багаж знань. Вчитель подав матеріал у цікавій технології. Ще мені було цікаво розібратися з завданням “Відстань до предмета” А ось девіз уроку, обов’язково використаю на власних уроках. Дякую.

  2. Цікавий урок, інколи, потрібено і такі проводити, з моментами аналізу, дослідження, практичним доведенням. Бо цей урок розвиває вміння вести дискусію, відстоювати свою точку зору, переконувати опонентів