mail@urok-ua.com

І.С. Нечуй-Левицький. “Кайдашева сім’я” – зразок реалістичної соціально-побутової повісті. Зміст твору «Кайдашева сім’я»

Через використання інтерактивної технології – дебати превірити знання твору «Кайдашева сім’я»,які сприяли б кращому адаптуванню людини у суспільстві за принципом: «Навчаймося на чужих помилках».

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Не визначена мета уроку, можливо, тому й не доведено (згідно теми), що “Кайдашева сім’я” — це реалістична соціально-побутова повість. На початку уроку сказано, що учні мають вивчити питання, яке буде обговорюватися на уроці. Яке питання? Підготовчу роботу вони мали виконати вдома, адже до дебатів треба готуватися. Строго форма дебатів не дотримувалася.Чи була рація після дебатів проводити літературний диктант? Маю сумніви. Дякую за розуміння.

  2. Урок сподобався. Я тільки підтримую використання такого інтерактивного методу як дебати, завдяки якому учні вчаться переконувати. Для молодих українців особливо важливо вміти дискутувати на рідній мові. Також це сприяє розвитку критичного мислення. Важливим моментом уроку є те, що учні вчаться взаємостосункам у сім’ї, з батьками.