mail@urok-ua.com

Розробка бінарного заняття з української мови та української літератури: “Дослідження лексичних особливостей мови художнього твору під час здійснення ідейно-художнього аналізу повісті М. Коцюбинського “Тіні забутих предків”

Бінарне заняття з предметів “Українська мова” та “Українська література” на тему: “Дослідження лексичних особливостей мови художнього твору під час здійснення ідейно-художнього аналізу повісті М. Коцюбинського “Тіні забутих предків” передбачає опрацювання змісту повісті М. Коцюбинського «Тіні забутих предків», ознайомлення з історією створення твору, його фольклорними джерелами, розкриття ідейно-тематичних особливостей повісті, а також здійснення аналізу лексичних особливостей мови художнього твору, тлумачення змісту понять «діалектизми» й «етнографізми» та укладання діалектологічного словника до повісті «Тіні забутих предків».

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
78

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Матеріал розробки спрямований на заохочення учнів до читання,розвиткові їхніх творчих здібностей,прищепленню любові до творчості М.Коцюбинського.Додатки сприяють формуванню вмінь і навичок аналізувати літературний твір.Сподобались “Доміно”,”Клоуз-тест”,”Літературний диктант”.Дякую