Конспект уроку з української літератури 6 кл.: Я. Стельмах. «Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера». Реальні (звичайні) та пригодницькі події в повісті. Композиція повісті

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури 6 кл.: Я. Стельмах. «Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера». Реальні ...
Посада: учитель української мови і літератури
Місце роботи: Чистопільська ЗОШ І-ІІІ ст. Верхньорогачицького р-ну Херсонської обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Найцікавіший час життя – це дитинство. А найкраще в дитинстві – це дружба. Якщо дружиш з героями твору, то ти постійно у вирі пригод. З ними подорожуєш і вчишся, оцінюєш ситуації та поведінку, формуєшся як особистість.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Пригодницький жанр усе ж таки є цікавим для дітей. Автор дібрала досить багато різних завдань: гру, анкету, кросворд; запропонувала пошукову роботу. Дякую, конспект заслуговує високої оцінки.

  2. Вчитель творчо підійшов до створенні уроку літератури. Підібрана значна кількість завдань, яка зацікавить учнів, зробить урок незабутнім та незвичним. Печальним є факт що діти мало читають, не цікавляться новинками літератури. Тому такі творчі уроки є доречними у сучасній школі.