mail@urok-ua.com

Контрольна робота 8 клас Сервантес “Дон Кіхот”

Контрольна робота на два варіанти , складається як з відкритих, так і закритих завдань. Дані завдання можуть бути використані учителем для проведення контрольного оцінювання з теми, а також учнями під час самостійного опрацювання творчості письменника, перевірки набутих знань і умінь.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Тестова перевірка знань і вмінь учнів грунтується на різних рівнях засвоєння навчального матеріалу. Учитель створила тести відкритої та закритої форми, це дозволяє учням проявити свої здібності та навички на практиці. На мою думку, потрібно вказати обсяг твору. Дякую.

  2. Для мене зараз такі тестові завдання є дуже необхідними та корисними, адже тема актуальна. В загальному – робота автора потребує удосконалення. Тестами обов”язково скористаюсь. Дякую!

  3. Повністю погоджуюсь із думкою Наталії Вихрист. Під сумнів підпадає завдання з написанням твору-роздуму, точніше його оцінювання. Тестовими завданнями можна послуговуватись. Дякую!

  4. Рада за колег, які пишуть коментарі, знаходячи тільки позитив. Ваша робота заслуговує на увагу: в тестах щось можна змінити, переробити. А ось таке питання: як можна оцінити твір-роздум у 2 бали? І який за розміром він має бути? Цікавий досвід.

  5. Використовуючи тести, Ви сприятимете найбільш ефективному контролю якості засвоєння матеріалу. Тестовий контроль забезпечить одночасну перевірку знань учнів усього класу та сформує в них мотивацію для підготовки до кожного заняття, дисциплінує учнів.