mail@urok-ua.com

Контрольна робота 8 клас Сервантес “Дон Кіхот”

Контрольна робота на два варіанти , складається як з відкритих, так і закритих завдань. Дані завдання можуть бути використані учителем для проведення контрольного оцінювання з теми, а також учнями під час самостійного опрацювання творчості письменника, перевірки набутих знань і умінь.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
709

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Для мене зараз такі тестові завдання є дуже необхідними та корисними, адже тема актуальна. В загальному – робота автора потребує удосконалення. Тестами обов”язково скористаюсь. Дякую!

  2. Повністю погоджуюсь із думкою Наталії Вихрист. Під сумнів підпадає завдання з написанням твору-роздуму, точніше його оцінювання. Тестовими завданнями можна послуговуватись. Дякую!

  3. Рада за колег, які пишуть коментарі, знаходячи тільки позитив. Ваша робота заслуговує на увагу: в тестах щось можна змінити, переробити. А ось таке питання: як можна оцінити твір-роздум у 2 бали? І який за розміром він має бути? Цікавий досвід.

  4. Використовуючи тести, Ви сприятимете найбільш ефективному контролю якості засвоєння матеріалу. Тестовий контроль забезпечить одночасну перевірку знань учнів усього класу та сформує в них мотивацію для підготовки до кожного заняття, дисциплінує учнів.