mail@urok-ua.com

Розробка уроку із зарубіжної літератури з теми “Дон Кіхот і Санчо Панса-парні образи, у яких втілено високу мрію і прагматизм”

Урок розрахований для використання вчителями зарубіжної літератури де порівнюються образи Дон Кіхота та Санчо Панси, поглиблення знань учнями змісту твору. Порівняльна характеристика допомогає школярам усвідомити, як різні за поглядами та життєвим позиціями герої могли співіснувати у суспільстві. Використовуються группові, парні та індивідуальні форми роботи та такі методи як гронування, складання порівняльної таблиці, Коло Вена, Сенкан.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. З метою розвитку критичного мислення учнів учитель вдало використовує дієві форми роботи:проблемне запитання, порівняльна характеристика персонажів, сенкан, бліц-опитування тощо. Послідовно та логічно розкривається тема уроку. Але є мовні огріхи. Дякую.

  2. Ви вдало дослідили такі нестандартні парні образи, які відомі майже всьому світу. Вами обрано ефективні методи для опрацювання теми. Досить доступно все викладаєте на слайдах: сенкани, порівняння образів тощо. Дякую!