mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури для 7 класу на тему “В.Биков “Альпійська балада”. Протиставлення світу дружби і кохання світу насильства. Образи Івана Терешка та Джулії”.

Конспект уроку із зарубіжної літератури для 7 класу на тему “В.Биков “Альпійська балада”. Протиставлення світу дружби і кохання світу насильства. Образи Івана Терешка та Джулії”.
“Альпійська балада” В.Бикова перш за все має велике виховне значення і є актуальною для сьогодення. Аналіз твору проведено відповідно до вимог програми.

Конспект уроку

 • : Денисова Любов Іванівна
 • : учитель зарубіжної літератури
 • : Філія Чаплинської СЗШ Васильківського району Дніпропетровської області
 • Конспект уроку із зарубіжної літератури
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
4600

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Урок продуманий, гарно спланована робота учнів на уроці. Сподобалося з точки зору методики проведення. Та відсутність наочності чи ІКТ знижує його ефективність. Є фільм – можна було б переглянути уривки, ілюстрації тощо. Дякую.

 2. Вчитель починає урок з цитат , які допоможуть в подальшому зрозуміти сутність людських почуттів, доброти, з гордістю нести ім*я слов*янина.Історики стверджують, що в період криз , війни відбувається різке знецінення людської моралі, тому на уроці йде доведення від супротивного під час опрацювання даного твору.

 3. Сьогодні просто неможливо не згадувати події Другої Світової війни, а особливо, згадувати твори про неї. Урок з вивчення творчості В. Бикова вийшов дуже емоційним, психологічним. Проводячи паралель між Мцирі та Іваном Терешком вчитель намагається заглибити учнів у психологію героя, показати його внутрішню силу волі, жагу до життя.