mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури у 8 класі: Франческо Петрарка (1303 – 1374) – видатний італійський поет- гуманіст. Оспівування кохання в «Книзі пісень»

Даний урок на тему «Франческо Петрарка – видатний італійський поет-гуманіст. Оспівування кохання у «Книзі пісень» є другим у розділі «Злет людського духу в літературі доби Відродження». Він розпочинає вивчення творчості видатного італійського поета Франческо Петрарки.
Мета уроку: ознайомити учнів з біографією Ф. Петрарки, розкрити його творчий світ, з’ясувати, чому Петрарку називають гуманістом; засвоїти поняття про сонет; удосконалювати навички виразного читання, аналізу поетичного твору, зв’язного мовлення; сприяти формуванню духовного світу школярів.
Переважаючою освітньою технологією на уроці була технологія групової діяльності учнів. У ході підготовки до уроку учні були сформовані у групи за інтересами і з урахуванням індивідуальних можливостей , кожен член якої отримав конкретне завдання . Використовувала різноманітні методи: монологічний, демонстративний, діалогічний, інформативно – повідомлюючий, стимулюючий, пояснювальний, творчий, а також інтерактивний – метод «Прес», інтерв’ю, «мікрофон» та ін.
На уроці присутнітакі види діяльності: читання, виступи учнів, гра на фортепіано, гітарі, спів, моделювання, які реалізовувалися за допомогою групової, парної та колективної форм роботи.
Навчальні уміння і навички учнів формувалися через виконання різноманітних завдань: створення моделей, діалогів, відповідей на питання, виразне читання, аналіз поезій.
Для досягнення мети були використані такі засоби навчання як записи на дошці, ілюстрації, жива музика, фонозаписи мелодій, опорні схеми.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок справив гарне враження. Хочу акцентувати на випереджувальних завданнях за групами, де кожен учень виконує свою “роль”, на презентації учнівських проєктів, на створенні моделі ліричного героя. Дякую. Зичу подальших успіхів! Кожукало Н.

  2. Світлини засвідчують про проведену роботу , Прекрасні почуття , якими пронизана збірка поета та весь урок , створюють позитивну атмосферу , яка дарує відчуття справжньої гармонії , Дякую!

  3. Це не урок, а справжнє свято, яке я відчула вже з перших рядків конспекту, де вказано обладнання.І весь конспект чудовий. Серйозна підготовка – прекрасний результат. Дуже гарна робота. Та й з фото видно, як ви провели урок – красиво! Дякую.

    1. Я Вам вдячна, шановна колего, за такі теплі слова. І буду рада, якщо Ви використаєте у своїй практиці хоча б маленький фрагмент з мого уроку.