Позакласний захід “Ду Фу – видатний поет Середньовіччя”

Позакласний захід “Ду Фу – видатний поет Середньовіччя”
Позакласний захід спрямований на виховання інтересу до китайської поезії як складової всесвітньої літератури, викликає бажання читати художню літературу інших народів.

Вікно перегляду документа

 • : Денисова Любов Іванівна
 • : учитель зарубіжної літератури
 • : Філія Чаплинської СЗШ Васильківського району Дніпропетровської області
 • Позакласний захід Ду фу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Для позакласного заходу обрана форма, на моє глибоке переконання, є нецікавою. Повна відсутність наочності — це “вчорашній день”. Не впевнена у результативності, більша частина даного матеріалу на звичайному уроці могла б бути використана. Вибачте. Кожукало Н.

 2. Позакласний захід незвичайний, обрана тематика зацікавлює, створює умови для всебічного розвитку особистості. Гадаю,присутні із задоволенням будуть знайомитись із творчістю не лише даного автора, а й інших. Дякую.

 3. Під час такого позакласного заходу варто створити атмосферу китайської культури, щоб учні мали незабутні враження від почутого та побаченого. Вірші Ду Фу є красивими, складними, але філософія не всім під силу, хоча у цьому і вся творчість східних поетів. Дякую!

 4. Щоб зацікавити учнів на такому позакласному заході, то потрібно прикрасити зал та учасників цікавими атрибутами китайської культури. Презентація у даному випадку відіграє найвагомішу роль. Вірші справді гарні. Дякую!

 5. Незвична тема для позакласного заходу. Заздрю вам, якщо зацікавили учнів. З досвіду знаю, що сидіти і слухати стількох виступаючих навряд чи хтось буде. Сценки доречні, але чи може бути сценка із 2 реплік? Є і позитив: матеріал підібрано вдало, вірші цікаві. Сподіваюсь, лунала на заході китайська музика, була презентація чи актори в китайському одязі -просто ви це не вказали в розробці. Дякую. Успіхів..

 6. Незвичайний позакласний захід, підготувати його не так вже й просто, але за допомогою рольової гри зміст його стає ненав*язливим та зрозумілим учням, хоча, поезії дійсно сприймати важко

 7. Твори китайських письменників для українських школярів не завжди даються легко, тому цілком закономірно є прищепити захоплення цією літературою у формі позакласного заходу на матеріалі творчості славетного Ду Фу, який своїми поезіями хотів пробудити в душах людей добро…нам сьогодні теж не вистачає часточки добра!