mail@urok-ua.com

Позакласний захід “Ду Фу – видатний поет Середньовіччя”

Позакласний захід “Ду Фу – видатний поет Середньовіччя”
Позакласний захід спрямований на виховання інтересу до китайської поезії як складової всесвітньої літератури, викликає бажання читати художню літературу інших народів.

 • : Денисова Любов Іванівна
 • : учитель зарубіжної літератури
 • : Філія Чаплинської СЗШ Васильківського району Дніпропетровської області
 • Позакласний захід Ду фу
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
84

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Щоб зацікавити учнів на такому позакласному заході, то потрібно прикрасити зал та учасників цікавими атрибутами китайської культури. Презентація у даному випадку відіграє найвагомішу роль. Вірші справді гарні. Дякую!

 2. Незвична тема для позакласного заходу. Заздрю вам, якщо зацікавили учнів. З досвіду знаю, що сидіти і слухати стількох виступаючих навряд чи хтось буде. Сценки доречні, але чи може бути сценка із 2 реплік? Є і позитив: матеріал підібрано вдало, вірші цікаві. Сподіваюсь, лунала на заході китайська музика, була презентація чи актори в китайському одязі -просто ви це не вказали в розробці. Дякую. Успіхів..

 3. Незвичайний позакласний захід, підготувати його не так вже й просто, але за допомогою рольової гри зміст його стає ненав*язливим та зрозумілим учням, хоча, поезії дійсно сприймати важко

 4. Твори китайських письменників для українських школярів не завжди даються легко, тому цілком закономірно є прищепити захоплення цією літературою у формі позакласного заходу на матеріалі творчості славетного Ду Фу, який своїми поезіями хотів пробудити в душах людей добро…нам сьогодні теж не вистачає часточки добра!