Позакласний захід “Ду Фу – видатний поет Середньовіччя”

Автор публікації
Автор матеріалу: Позакласний захід “Ду Фу – видатний поет Середньовіччя”
Посада: учитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Філія Чаплинської СЗШ Васильківського району Дніпропетровської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Позакласний захід “Ду Фу – видатний поет Середньовіччя”
Позакласний захід спрямований на виховання інтересу до китайської поезії як складової всесвітньої літератури, викликає бажання читати художню літературу інших народів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Для позакласного заходу обрана форма, на моє глибоке переконання, є нецікавою. Повна відсутність наочності — це “вчорашній день”. Не впевнена у результативності, більша частина даного матеріалу на звичайному уроці могла б бути використана. Вибачте. Кожукало Н.

  2. Позакласний захід незвичайний, обрана тематика зацікавлює, створює умови для всебічного розвитку особистості. Гадаю,присутні із задоволенням будуть знайомитись із творчістю не лише даного автора, а й інших. Дякую.

  3. Під час такого позакласного заходу варто створити атмосферу китайської культури, щоб учні мали незабутні враження від почутого та побаченого. Вірші Ду Фу є красивими, складними, але філософія не всім під силу, хоча у цьому і вся творчість східних поетів. Дякую!

  4. Щоб зацікавити учнів на такому позакласному заході, то потрібно прикрасити зал та учасників цікавими атрибутами китайської культури. Презентація у даному випадку відіграє найвагомішу роль. Вірші справді гарні. Дякую!

  5. Незвична тема для позакласного заходу. Заздрю вам, якщо зацікавили учнів. З досвіду знаю, що сидіти і слухати стількох виступаючих навряд чи хтось буде. Сценки доречні, але чи може бути сценка із 2 реплік? Є і позитив: матеріал підібрано вдало, вірші цікаві. Сподіваюсь, лунала на заході китайська музика, була презентація чи актори в китайському одязі -просто ви це не вказали в розробці. Дякую. Успіхів..

  6. Незвичайний позакласний захід, підготувати його не так вже й просто, але за допомогою рольової гри зміст його стає ненав*язливим та зрозумілим учням, хоча, поезії дійсно сприймати важко

  7. Твори китайських письменників для українських школярів не завжди даються легко, тому цілком закономірно є прищепити захоплення цією літературою у формі позакласного заходу на матеріалі творчості славетного Ду Фу, який своїми поезіями хотів пробудити в душах людей добро…нам сьогодні теж не вистачає часточки добра!