mail@urok-ua.com

Позакласний захід із зарубіжної літератури «Де є любов, там є життя» для учнів 5-9 класів

Позакласний захід із зарубіжної літератури “Де є любов, там є життя” для учнів 5-9 класів допоможе вчителям у виховній роботі для кращого осмислення учнями вивченого матеріалу, формування ними світогляду та моральних цінностей.

Подані матеріали можна використовувати під час відкритих уроків та проведення тижня зарубіжної літератури.

Позакласний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Позакласний захід вражає різноманітними літературними героями, музичним супроводом. Проза чергується з віршованим твором, інсценізаціями. Сподобалась кінцівка, коли учні зривають з “Дерева-кохання” сердечка й зачитують вислови. Дякую.

    1. Дякую за відгук! Маю надію, що деякі матеріали із запропонованого мною заходу будуть для вчителів зарубіжної літератури корисними! Учні люблять подібні заходи та охоче проявляють акторські, ораторські здібності.

  2. Такий конспект можна використати для проведення відкритого позакласного заходу із зарубіжної літератури, який представляється значній аудиторії, адже у таких заходах задіюється чимала кількість учасників. Окремі інсценізації можна відтворити під час предметного тижня.

    1. Дякую за коментар! Вважаю, що такий захід можна підготувати для семінару із зарубіжної літератури. Але колеги самі можуть обирати необхідний матеріал для власної системи роботи, знаючи можливості своїх учнів та власні.

  3. Такий захід не можна проводити для 5-9 класів, краще 5-6 та 7-9 окремо. Бо задум гарний, але змішані казки і гарні вірші про кохання (не для 5 кл. точно). Дійсно, матеріали можна використовувати під час відкритих уроків та проведення тижня зарубіжної літератури.

    1. Дякую за Ваш коментар! Поданий позакласний захід включає багато матеріалу. Вчителі його можуть, на власний розсуд, коригувати та скорочувати.