mail@urok-ua.com

Позакласний захід з англійської мови “We love and learn English”для учнів 1-4 класів.

Позакласний захід з англійської мови “We love and learn English”для учнів 1-4 класів.
Сценарій позакласного заходу рекомендований для учнів 1-4 класів при проведенні тижнів англійської мови, підсумкових уроків, батьківських зборів, відкритих заходів, тощо. Розробка заходу створена розвивати інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності учнів, формувати позитивну мотивацію до вивчення англійської мови.
Декламуючи вірші, виконуючи пісні, описуючи свої улюблені іграшки, свої родини, граючи ігри та переглядаючи навчальні мультфільми англійською мовою і обговорюючи їх, учні вчаться застосовувати свої знання на практиці. Діти мають можливість продемонструвати свої вміння та навчики, свою самостійність та впевненість в собі.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
714

Можливість залишати коментарі до публікацій тимчасово закрито!

2 коментарів

  1. Світлана Анатоліївна здійснює індивідуальний підхід під час проведення заходу та враховує вікові особливості молодших школярів. Сподобався добір пісенного матеріалу, які учні вивчали під час уроків ангійської мови та ігровий матеріал.

  2. Позакласний захід з англійської мови дійсно розрахований на початкову школу. Про це свідчить підібрана лексика і граматичні структури, а ще розмовна українська мова ведучих. В ході роботи учасники активно рухаються, грають, пригадують вивчене на уроках. На виховному заході задається веселий настрій. Гра “Коридор” дуже нагадала наш “Струмочок”, тому у дітей не має виникнути додаткових запитань, як в неї грати. Світлана Анатоліївна добре постаралася, аби представити таку розробку. Дякую!