Позакласний захід з англійської мови “We love and learn English”для учнів 1-4 класів.

Автор публікації
Автор матеріалу: Позакласний захід з англійської мови “We love and learn English”для учнів 1-4 класів.
Посада: вчитель англійської мови
Місце роботи: Рожищенська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Позакласний захід з англійської мови “We love and learn English”для учнів 1-4 класів.
Сценарій позакласного заходу рекомендований для учнів 1-4 класів при проведенні тижнів англійської мови, підсумкових уроків, батьківських зборів, відкритих заходів, тощо. Розробка заходу створена розвивати інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності учнів, формувати позитивну мотивацію до вивчення англійської мови.
Декламуючи вірші, виконуючи пісні, описуючи свої улюблені іграшки, свої родини, граючи ігри та переглядаючи навчальні мультфільми англійською мовою і обговорюючи їх, учні вчаться застосовувати свої знання на практиці. Діти мають можливість продемонструвати свої вміння та навчики, свою самостійність та впевненість в собі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Ігровий та пісенний матеріал – це найяскравіші моменти Вашого заходу. Вже завантажила напрацювання та обов*язково ним скористаюсь. Дякую Вам за прекрасні ідеї!

  2. Світлана Анатоліївна здійснює індивідуальний підхід під час проведення заходу та враховує вікові особливості молодших школярів. Сподобався добір пісенного матеріалу, які учні вивчали під час уроків ангійської мови та ігровий матеріал.

  3. Позакласний захід з англійської мови дійсно розрахований на початкову школу. Про це свідчить підібрана лексика і граматичні структури, а ще розмовна українська мова ведучих. В ході роботи учасники активно рухаються, грають, пригадують вивчене на уроках. На виховному заході задається веселий настрій. Гра “Коридор” дуже нагадала наш “Струмочок”, тому у дітей не має виникнути додаткових запитань, як в неї грати. Світлана Анатоліївна добре постаралася, аби представити таку розробку. Дякую!