mail@urok-ua.com

Інтегрований урок з математики та англійської мови у 2 класі. Тема. Закріплення вивчених способів додавання і віднімання. Обчислення виразів та розв’язування задач. Кількісні числівники в межах 100

Інтегрований урок з математики та англійської мови, на якому до дітей завітала англомовна гостя Мері Попінс, не залишив байдужими жодного учня у класі. Виконання цікавих завдань з математики та англійської мови, дібраних згідно вимог чинної програми, дозволили досягти мети уроку: закріплювати уміння учнів додавати і віднімати числа у межах 100 вивченими способами, продовжувати формувати уміння розв’язувати задачі на дві дії; розвивати обчислювальні навички, пам’ять, увагу, зв’язне математичне мовлення, сприяти розвитку у учнів умінь використовувати числівники до 100 при виконанні математичних дій англійською мовою; повторити назви кольорів та назви тварин англійською мовою; виховувати фінансову грамотність, інтерес до вивчення математики та англійської мови.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Інтеграція математики та англійської мови видалась вдалою. Зустріч із улюбленою героїнею на уроці задає позитивний настрій, викликає бажання вивчати обидва предмети. Дякую землякам за творчу розробку.

  2. Дуже цікавий матеріал, все гарно сплановано, але для другого класу у звичайних школах які англійську вивчають не поглиблено не підійде, адже згідно програми у другому класі діти вчаться англійською мовою рахувати лише до 20. Хоча все можна скоригувати. Матеріал чудовий!

    1. Дійсно, учитель англ. мови скорегувала програмовий матеріал. І все вдалося) і діткам, і нам, учителям) Якщо когось зацікавить саме цей урок, можу кинути в електронному вигляді матеріали, необхідні для уроку. Звертайтесь на адресу natalia.markova@ukr.net

  3. З чим тільки не поєднують математику: історія, природознавство та інше. Але я вперше зустрічаю сценарій інтеграції математики з іноземною мовою, і можна відверто сказати вчителям це вдалося їм на славу. Завдання підібрані в правильній логічній послідовності, дуже точно запропонований регламент на кожне завдання. Дівчата ви молодці, натхнення вам і удачі!!!

  4. Дуже цікавий урок, сучасні види роботи, гарна гостя, задум отримання літер за виконання роботи спонукає учнів до навчання.