mail@urok-ua.com

Позакласний захід із зарубіжної літератури: Інтелектуальна гра “Найрозумніший” для учнів 5-6 класів

Інтелектуальну гру “Найрозумніший” можна проводити з учнями 5-6 класів під час проведення тижня зарубіжної літератури.

Мета заняття: актуалізувати знання учнів; розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу, навички застосування знань у нестандартних ситуаціях, творчі здібності; виховувати любов до слова, моральні цінності, толерантність, почуття відповідальності, комунікабельність.

Позакласний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
1084

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дібрані цікаві завдання, які передбачають перевірку знань, умінь, навичок, творчих здібностей учнів. Але однозначно — тільки для шестикласників. Вважаю, що можна було б зробити презентацію, яка б доповнила зміст інтелектуальної гри і викликала більшу зацікавленість. Дякую. Кожукало Н.

    1. Дякую за відгук! Думки колег для мене є дуже важливими. Так, безперечно, презентація є невід*ємною частиною такого заходу, тому презентацію я також створила. Вона розміщена на іншому освітньому сайті. Колеги за назвою роботи можуть її знайти або на “Всеосвіті, або на “На Урок”. Здається, я презентацію розробляла у декількох варіантах, тому охочі можуть нею скористатись та провести захід. Дякую!

  2. Учні полюбляють брати участь у подібних інтелектуальних змаганнях. Завдяки проведенню такої позакласної роботи учні можуть вдало проявити свої вміння й навички, узагальнити вивчене у цікавій формі.

  3. Робота повністю відповідає назві: інтелектуальна гра “Найрозумніший”. Доволі складні, але цікаві завдання дозволяють перевірити знання учнів, відпочити та виявити найкращого. Вдала робота.