super@urok-ua.com

Позакласний захід із зарубіжної літератури: Інтелектуальна гра “Найрозумніший” для учнів 5-6 класів

Автор матеріалу: Позакласний захід із зарубіжної літератури: Інтелектуальна гра “Найрозумніший” для учнів 5-6 класів

Інтелектуальну гру “Найрозумніший” можна проводити з учнями 5-6 класів під час проведення тижня зарубіжної літератури.

Мета заняття: актуалізувати знання учнів; розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу, навички застосування знань у нестандартних ситуаціях, творчі здібності; виховувати любов до слова, моральні цінності, толерантність, почуття відповідальності, комунікабельність.

Позакласний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дібрані цікаві завдання, які передбачають перевірку знань, умінь, навичок, творчих здібностей учнів. Але однозначно — тільки для шестикласників. Вважаю, що можна було б зробити презентацію, яка б доповнила зміст інтелектуальної гри і викликала більшу зацікавленість. Дякую. Кожукало Н.

    1. Дякую за відгук! Думки колег для мене є дуже важливими. Так, безперечно, презентація є невід*ємною частиною такого заходу, тому презентацію я також створила. Вона розміщена на іншому освітньому сайті. Колеги за назвою роботи можуть її знайти або на “Всеосвіті, або на “На Урок”. Здається, я презентацію розробляла у декількох варіантах, тому охочі можуть нею скористатись та провести захід. Дякую!

  2. Учні полюбляють брати участь у подібних інтелектуальних змаганнях. Завдяки проведенню такої позакласної роботи учні можуть вдало проявити свої вміння й навички, узагальнити вивчене у цікавій формі.

  3. Робота повністю відповідає назві: інтелектуальна гра “Найрозумніший”. Доволі складні, але цікаві завдання дозволяють перевірити знання учнів, відпочити та виявити найкращого. Вдала робота.