super@urok-ua.com

Презентація до уроку зарубіжної літератури у 8 класі «Данте- останній поет Середньовіччя і провісник Відродження. Художній світ «Божественної комедії».

Автор матеріалу: Презентація до уроку зарубіжної літератури у 8 класі «Данте- останній поет Середньовіччя і провісник Відродження. Худож...

Презентація до уроку зарубіжної літератури у 8 класі  «Данте- останній поет Середньовіччя і провісник Відродження. Художній світ «Божественної комедії» має на меті показати особливості періоду Проторенесан­су в Італії; викласти основні відомості про життя і творчість Данте, висвітлити його погляди як представни­ка цієї доби; з’ясувати місце творчості поета в літератур­ному процесі епохи; ознайомити учнів із морально-філо­софським змістом «Божественної комедії», її художньою структурою, особливостями композиції та основними об­разами.

 

  • : Дьоміна Людмила Юріївна
  • : Вчитель зарубіжної літератури
  • : Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області
  • і його Божествен на комедія
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Я щиро вдячна автору за подану презентацію для розгляду та використання колег. Таке напрацювання є цікавим, зможе покращити якість уроку вказаної теми. Гарний ілюстративний добір матеріалу. Дякую!

  2. Презентація про Данте продумана, успішно можна використовувати на уроці. Вдалі фото Флоренції,цікавий слайд “Італія віддає почесті своєму поетові”.Матеріал інших слайдів гарний, але шрифт слайдів 14, 16, 17 дуже малий і багато тексту.. Чи то лише для вчителя? !
    Доречний був би і конспект, тоді, можливо, не було б зауважень. Дякую за роботу.