mail@urok-ua.com

Конспект відкритого уроку у 8 класі за твором ” Божественна комедія” Данте Аліг’єрі.

Конспект відкритого уроку у 8 класі за твором ” Божественна комедія” Данте Аліг’єрі.
За допомогою твору«Божественна комедія»-розділ «Пекло» постараємось відтворити розташування грішників у колах пекла; розвивати уміння відстоювати власну думку; подумаємо над таким важливим питанням, як треба прожити життя, щоб не потрапити в пекло; виховувати прагнення бути праведною людиною.

Предмет поеми – людина, яка силою своєї волі,
за заслугу або через непослух,
зазнає справедливої відплати або кари.
Данте

Конспект уроку

 • : Паращук Катерина Віссаріонівна
 • : Вчитель зарубіжної літератури, педагог-організатор
 • : школа I-III ст .с.Бабин Кельменецького р-ну, Чернівецької обл.
 • Конспект відкритого уроку в 8 класі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1092

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Тема є складною для сприйняття , але вчитель вирішує дану проблему шляхом добору доцільних методів та прийомів. Продуктивними є рольова гра інтерв*ю з Данте, складання сенкану, момент оцінювання.

 2. Сама тема відкритого уроку є складною та цікавою водночас. Річ у тому, що твір надзвичайно важкий для розуміння восьмикласниками. але Катерині Віссаріонівні вдалося чітко ненав*язливо пояснити те, на чому наголошував автор. Також сподобалась інсценізація, пояснення символіки твору, групова робота учнів на уроці. Хотілося б переглянути презентацію до уроку

 3. Конспект відкритого уроку із зарубіжної літератури складено методично чітко. Цікавим є інсценізація інтерв”ю з Данте. Учитель не лише розкриває тему, але й приділяє увагу теорії літератури (словникова робота- визначення терміну “терцина”, якою написана поема). Учні мають можливість працювати творчо, складаючи сенкани, працювати в групах. І, нарешті, дуже влучним є завершення уроку поезією патріарха української літератури – Л.Костенко про Данте.