mail@urok-ua.com

Конспект відкритого уроку у 8 класі за твором ” Божественна комедія” Данте Аліг’єрі.

Конспект відкритого уроку у 8 класі за твором ” Божественна комедія” Данте Аліг’єрі.
За допомогою твору«Божественна комедія»-розділ «Пекло» постараємось відтворити розташування грішників у колах пекла; розвивати уміння відстоювати власну думку; подумаємо над таким важливим питанням, як треба прожити життя, щоб не потрапити в пекло; виховувати прагнення бути праведною людиною.

Предмет поеми – людина, яка силою своєї волі,
за заслугу або через непослух,
зазнає справедливої відплати або кари.
Данте

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Паращук Катерина Віссаріонівна
  • : Вчитель зарубіжної літератури, педагог-організатор
  • : школа I-III ст .с.Бабин Кельменецького р-ну, Чернівецької обл.
  • Конспект відкритого уроку в 8 класі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
1812

5 коментарів

  1. Підготовча робота до уроку значима, логічно і послідовно розкривається тема. Презентація відсутня, тому неможливо зрозуміти її роль (до речі, обладнання не вказано). Символіку визначає сама вчителька, не залучаючи учнів. Не зовсім зрозумілим є домашнє завдання. Кожукало Н.

  2. Не кожному під силу зрозуміти твір Данте “Божественна комедія”, але вчителем урок сплановано вдало , вважаю , що він буде результативним, Учні люблять складати сенкани , тому така форма роботи є доречною, Дякую!

  3. Тема є складною для сприйняття , але вчитель вирішує дану проблему шляхом добору доцільних методів та прийомів. Продуктивними є рольова гра інтерв*ю з Данте, складання сенкану, момент оцінювання.

  4. Сама тема відкритого уроку є складною та цікавою водночас. Річ у тому, що твір надзвичайно важкий для розуміння восьмикласниками. але Катерині Віссаріонівні вдалося чітко ненав*язливо пояснити те, на чому наголошував автор. Також сподобалась інсценізація, пояснення символіки твору, групова робота учнів на уроці. Хотілося б переглянути презентацію до уроку

  5. Конспект відкритого уроку із зарубіжної літератури складено методично чітко. Цікавим є інсценізація інтерв”ю з Данте. Учитель не лише розкриває тему, але й приділяє увагу теорії літератури (словникова робота- визначення терміну “терцина”, якою написана поема). Учні мають можливість працювати творчо, складаючи сенкани, працювати в групах. І, нарешті, дуже влучним є завершення уроку поезією патріарха української літератури – Л.Костенко про Данте.