mail@urok-ua.com

Конспект уроку зарубіжної літератури: Д.Г. Байрон. Поема «Мазепа». Її історична основа та романтичний міф. Риси романтичного героя в образі Мазепи

Конспект уроку розроблено з урахуванням новітніх педметодик, із застосуванням інноваційних технологій, що допоможе вчителю провести урок творчо, на високому рівні, а учням – активно співпрацювати, виявляти себе, критично мислити, не втрачати уваги. Використання мультимедійних технологій з великою кількістю запропонованого демонстраційного матеріалу сприятиме глибокому розкриттю теми у поєднанні з історією, живописом, краєзнавством.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Деякі літературні твори щільно пов*язані з історичним минулим України. Знайомство на уроці з відомою людиною допоможе учням розширити свої знання, доповнити їх новими. Впродовж уроку учні досліджують життя Мазепи, слухають поезію.

  2. Урок гарно продуманий, повідомлення цікаві, мети досягнуто. Єдине побажання: урок починати цікавіше, з мотивації. Наприклад: ім’я Івана Мазепи вам відоме. Ваші асоціації? «В Україні не було людини, величнішої за Мазепу», – саме так говорив його сподвижник, генеральний писар Пилип Орлик.