Розробка уроку із зарубіжної літератури з теми “Порівняльна характеристика образу Мазепи….”

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка уроку із зарубіжної літератури з теми “Порівняльна характеристика образу Мазепи….”
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: ЧНВК "Дошкільний навчальний заклад – ЗОШ I-III ст." № 8, м. Чугуїв

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Знайомить учнів з різним протрактуванням образу Мазепи в творах Дж.Байрона, О.С. Пушкіна, та В.Сосюри з використанням великої кількості цитатаного матеріалу різних видів роботи учнів та мультимедійної презентації.

Розробка уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Звичайно, тема уроку передбачає компаративний аналіз творів різних національних літератур, головним героєм яких є Мазепа. Це завдання виконувалося протягом усього заняття. Порівняльну таблицю, на мою думку, краще робити за рубриками. Презентацію вважаю поверховою. Дякую. Кожукало Н.

  2. Під час уроку вчителю вдається, на мою думку, найважливіше: підпорядкувати досягненню мети і завдань зміст, структуру уроку, обрані методи і прийоми, забезпечити пізнавальну активність кожного учня. Презентація допомагає зосередитись на основному. Дякую.

  3. Образ гетьмана Мазепи викликає серед дослідників суперечливі думки.Тому порівняльна характеристика образу Мазепи формує вміння порівнювати,досліджувати,узагальнювати,робити відповідні висновки.Гарний конспект.Дякую

  4. Урок побудований добре. Учні працюють в парах, а також в групах, вони – справжні дослідники. Також учні заповнюють порівняльну таблицю, формуюють “Кола Вена”. Урок є сучасним, використано інтерактивні вправи “Сенкан”, “Мікрофон”. Така робота є результативною. Сподобалась презентація, яка вдало розкриває образ Мазепи: 1. Історична особа. 2. Романтичний герой. Презентацією скористаюсь, адже вона значно полегшує роботу на уроці. Дякую!

  5. Чудова робота, дуже вдала презентація. Ви гарно продумали завдання для учнів. Настільки я зрозуміла, домашнім завданням було прочитати твори. Якщо так, то працювати на уроці юним дослідникам було цікаво. Дякую.