mail@urok-ua.com

Розробка уроку із зарубіжної літератури з теми “Порівняльна характеристика образу Мазепи….”

Знайомить учнів з різним протрактуванням образу Мазепи в творах Дж.Байрона, О.С. Пушкіна, та В.Сосюри з використанням великої кількості цитатаного матеріалу різних видів роботи учнів та мультимедійної презентації.

Розробка уроку

Презентація до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
72

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Під час уроку вчителю вдається, на мою думку, найважливіше: підпорядкувати досягненню мети і завдань зміст, структуру уроку, обрані методи і прийоми, забезпечити пізнавальну активність кожного учня. Презентація допомагає зосередитись на основному. Дякую.

  2. Образ гетьмана Мазепи викликає серед дослідників суперечливі думки.Тому порівняльна характеристика образу Мазепи формує вміння порівнювати,досліджувати,узагальнювати,робити відповідні висновки.Гарний конспект.Дякую

  3. Урок побудований добре. Учні працюють в парах, а також в групах, вони – справжні дослідники. Також учні заповнюють порівняльну таблицю, формуюють “Кола Вена”. Урок є сучасним, використано інтерактивні вправи “Сенкан”, “Мікрофон”. Така робота є результативною. Сподобалась презентація, яка вдало розкриває образ Мазепи: 1. Історична особа. 2. Романтичний герой. Презентацією скористаюсь, адже вона значно полегшує роботу на уроці. Дякую!

  4. Чудова робота, дуже вдала презентація. Ви гарно продумали завдання для учнів. Настільки я зрозуміла, домашнім завданням було прочитати твори. Якщо так, то працювати на уроці юним дослідникам було цікаво. Дякую.