mail@urok-ua.com

Конспект уроку зарубіжної літератури в 11 класі з теми “Альбер Камю. «Чума». Відбиття руху Опору і глибинний філософський зміст («поширення образу чуми на буття в цілому») Семантична невичерпність символу чуми в романі”

Урок за романом А. Камю “Чума” допоможе учням розібратися з особливостями поетики, стилю, жанру роману, виявити його алегоричний і філософський зміст.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
756

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Юлія Вікторівна починає урок з проблемного питання, створюючи емоційно-піднесений настрій. Мотивація навчальної діяльності проходить теж не менш цікаво.”Асоціативне гроно”, “Сенкан”, на мою думку, дають змогу учням працювати цілеспрямовано. Дякую.

  2. Ефективними є “Сенкан”, “Асоціативне гроно”, продумані бесіди, словникова робота. Урок пізнавальний. Можна було використати на уроці ще якісь завдання творчого характеру – така ідея змогла б урізноманітнити діяльність учнів. Дякую!

  3. І такий урок має право на існування. Є схема, сенкан. Домашнє завдання дається групам. Але більша частина часу – лише питання-відповіді. Доцільніше було б урізноманітнити роботу учнів на уроці.