Конспект уроку з основ здоров’я, 4 клас. Гра-вікторина «Безпека руху пішоходів. Сигнали регулювання дорожнього руху»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з основ здоров’я, 4 клас. Гра-вікторина «Безпека руху пішоходів. Сигнали регулювання дорожнього руху»
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Комунальна установа Сумська спеціалізована школа №9

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок-гра на дану тематику направлений на закріплення знань учнів стосовно безпечного переходу проїжджої частини дороги, розпізнавання дорожніх знаків, актуалізацію знань учнів правил безпечної поведінки на вулицях, вміння переходити вулицю за сигналами регулювальника; розвиток пізнавальних інтересів, уміння орієнтуватися на вулицях міста, мовлення, пам’ять, кмітливість, спритність; виховувати культуру поведінки на вулицях, бережне відношення до свого здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Мені сподобалось, що до Вашого уроку залучений гість – поліцейський, який детально розповів, як необхідно переходити вулицю та яких правил дотримуватись. Розповів він разом з помічниками, а потім перейшли до практичної частини – роботи в командах. Дякую!

  2. Інно Віталіївно! Дякую за розробку, яка має на меті збереження життя наших дітей. Безпека руху – це зннаня, що можуть стати в нагоді учням щодня. Тому Ваше прагнення якнайкраще донести тему заслуговує високої оцінки. Інтерактивні вправи, вікторини, ігри – все робить урок подією в житті школярів та акцентує увагу на необхідності дотримуватися правил безпеки на вулиці. Успіхів Вам!

  3. Урок-вікторина допомагає вчителю у цікавій формі закріпити отримані знання з правил вуличного руху. Сподобалась фізхвилинка із м*ячиком та навчальним змістом.На уроці виховується бережне ставлення учнів до свого здоров*я.