Урок-тренінг для учнів 1 класу “Безпека на дорозі – безпека життя”

Урок-тренінг для учнів 1 класу “Безпека на дорозі – безпека життя”
Навчальні завдання уроку: в ігровій формі навчати дітей правилам дорожнього руху. Дати уявлення про призначення світлофора, його сигналах. Формувати навички правильної поведінки на дорозі. Виховувати культуру безпечної поведінки на вулицях і дорогах, бажання вивчати і дотримуватись правил дорожнього руху.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Щоб краще учні запамятали правила вуличного руху , вчителька проводить нестандартний урок у формі гри. Дає поняття про світлофор, вчить учнів доримуватися правил та самостійно обирати дії в непередбачуваних ситуаціях. Проводить роботу в групах. Уміло поєднує фронтальну роботу з індивідуальною та колективною.

  2. У формі гри вчителька показала дітям, що правила дорожнього руху потрібно не просто знати, а важливо їх дотримуватись. Сподобалась гра “Уважний пішохід” – моделювання ситуації, до якої вчителька додала ще краплинку перевірки на людяність.

  3. Урок наповнений значною кількістю тренінгових елементів – ігор. Урок добре продуманий, чіткий за своєю нестпндартною структурою. Інформаційне повідомлення вчителя задало тон уроку. Вчитель дає чіткі пояснення і стимулює учнів аналізувати матеріал. Протягом всього уроку спостерігається завдання підвищення пізнавального інтересу учнів.

  4. Урок-тренінг навчає учнів знати, поважати та дотримуватись правил вуличного руху. Вчитель використовує інтерактивні методи навчання, що надають уроку динамічності. Гра “Червоний, жовтий , зелений” вирішує проблему перевантаження , цікавою є робота в групах “Валіза”.