mail@urok-ua.com

Виховна година на тему: “Небезпека на дорозі”

У наш час на дорогах України виникають десятки тисяч аварій, у яких гинуть діти та дорослі. Причини дорожньо – транспортних пригод можуть бути різні. Та насамперед це порушення правил дорожнього руху, необережність водіїв і самовпевненість пішоходів. Тому нашим завданням є розповідати і навчати учнів правил дорожнього руху, виховувати культуру поведінки на вулиці, сприяти розвитку навичок поведінки на дорозі.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
105

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Цікавий матеріал. Можна використати деякі цікаві моменти: гра “Так чи ні” для повторення правил вуличного руху, ще деякі моменти. Але мені здається, що можна додати більше якоїсь цікавинки, більше практичних завдань, щоб дійсно вміти контролювати свою поведінку на дорозі.

  2. Гарний захід про правила безпеки на дорогах. Також хочу порадити колегам організувати участь учнів в конкурсі “Безпека на дорозі” від проекту “Всеосвіта”, дуже корисна робота. Дякую за розробку!

  3. В наш час тема безпека на дорогах є дуже актуальною. Впевнена, що за допомогою вашого заходу школярі вдосконалили свої знання з правил безпеки на дорозі, а ваші ігри та вправи допомогли їм в цьому!

  4. Кожен класний керівник має досвід із проведення подібних виховних годин, адже ці теми є важливими та актуальними. Доречним є метод “Проблемне запитання”. Перегляд мультфільму допоможе краще засвоїти учням тему “Безпека на дорозі”.