mail@urok-ua.com

Година спілкування Тема: Небезпека в Інтернеті для підлітків. Синій кит, червона сова і білий ведмідь

З 2004 року на початку лютого відзначають день безпечного Інтернету. Автор пропонує годину спілкування для учнів старших класів на актуальну тему про небезпеку для дитячої душі і тіла.

В роботі пояснюються основні види небезпечного спілкування і аналізується небезпечні ігри, що ведуть учасників до летального фіналу. Матеріал може використовуватися і для роботи з батьками.

Година спілкування

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 3.4 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
462

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Дякую за змістовну розробку. На жаль, сьогодні тема такої години спілкування є дуже актуальною. Ми завжди маємо бути обачними, повинні цікавитися життям наших учнів поза школою. Цю розробку потрібно використати усім класним керівникам у своїй роботі, хоча багато вже проведено бесід з учнями стосовно небезпеки у соціальних мережах, та ця тема все одно включає в себе безліч питань. Багато у Вашій розробці вміщено інформаціі про небезпечні ігри соціальних мереж, вона є важливою для вчителів та батьків, тому варто з підібраним матеріалом ознайомитися і наголошувати постійно учням на тому, що життя – це найвища цінність на Землі, його треба берегти. Дякую за важливу інформацію!

  2. Сучасність вимагає від нас бути завжди на сторожі. І такі години спілкування обов’язково потрібно проводити, а ще разом з психологом організовувати психологічні тренінги по виявленню тривожності у підлітків. Колега зазначила в анотації, що матеріал можна використати і для батьків на батьківських зборах. З нею повністю погоджуюсь, бо батьки дуже часто втрачають своїх дітей із – за не достатньої кількості інформації. Дуже багато батьків не знають на які групи підписані їх діти у соц. мережах, чому їх дії викликають непорозуміння. Матеріал змістовний, корисний, доступний для сприйняття. Дякую.