mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури 8 класу на тему: Володимир Дрозд. «Білий кінь Шептало». Проблема особистості й натовпу, дійсності і мрії

Спираючись на глибоке знання учнями тексту оповідання, з’ясувати його морально-етичні проблеми, розкрити алегоричний зміст та головну думку; удосконалювати навички аналізу героїв та їхніх учинків, розвивати творчі здібності, удосконалювати навички усного мовлення, виразного читання; виховувати високі моральні якості, переконання в тому, що кожна людина особлива, повинна мати власну думку, культивувати в собі шляхетність, гордість, самобутність.

Конспект уроку

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
70

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Під час вивчення твору “Білий кінь Шептало” без цитатного матеріалу не обійтись, робота з цитатами тут відіграє значну роль. Добре продумані запитання до твору. На таких уроках я використовую метод “Символ”, що також є актуальним та корисним для кращого сприйняття та розуміння матеріалу. Робота з малюнком також є важливою. Діти дуже люблять складати сенкани, при цьому вони якнайкраще проявляють свої креативні здібності, тому що це сучасний та ефективний метод роботи. Вдала підбірка завдань до уроку.