Конспект уроку з української літератури 8 класу на тему: Володимир Дрозд. «Білий кінь Шептало». Проблема особистості й натовпу, дійсності і мрії

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури 8 класу на тему: Володимир Дрозд. «Білий кінь Шептало». Проблема особистості й н...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Конотопська загальноосвітня школа I-III ступенів № 10

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Спираючись на глибоке знання учнями тексту оповідання, з’ясувати його морально-етичні проблеми, розкрити алегоричний зміст та головну думку; удосконалювати навички аналізу героїв та їхніх учинків, розвивати творчі здібності, удосконалювати навички усного мовлення, виразного читання; виховувати високі моральні якості, переконання в тому, що кожна людина особлива, повинна мати власну думку, культивувати в собі шляхетність, гордість, самобутність.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок змістовний, відповідає чинним вимогам. Вчитель докладно розписує етапи уроку , до кожного питання надається орієнтовна відповідь. Поради щодо подолання самотності допоможуть учням , яких спіткала дана проблема.

  2. Конспект уроку відповідає навчальній програмі, використано різні форми роботи, котрі зацікавлять учнів, підштовхнуть до роздумів над проблемою самотності. Мені конспект уроку сподобався. Єдине , що я помітила, так це те, що метод “Передбачення застосовано в двох етапах уроку, можливо, це через деяку неуважність. Бажаю Вам успіхів,Тетяно Петрівно!

  3. Під час вивчення твору “Білий кінь Шептало” без цитатного матеріалу не обійтись, робота з цитатами тут відіграє значну роль. Добре продумані запитання до твору. На таких уроках я використовую метод “Символ”, що також є актуальним та корисним для кращого сприйняття та розуміння матеріалу. Робота з малюнком також є важливою. Діти дуже люблять складати сенкани, при цьому вони якнайкраще проявляють свої креативні здібності, тому що це сучасний та ефективний метод роботи. Вдала підбірка завдань до уроку.