mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури на тему «Трагікомедія Івана Карпенка-Карого «Сто тисяч». Проблема бездуховності людини, засліпленої прагненням до наживи»

Мета уроку: допомогти учням глибше усвідомити особливості драматичного твору, його ідейно-художній зміст, проблеми; розвивати навички виразного читання драматичного твору, його переказу, інсценування уривків твору, характеристики героїв; висловлення своїх суджень щодо порушених у п’єсі проблем; виховувати естетичний смак, любов до мистецтва, гуманізм, чесність, порядність, прагнення до духовно багатого життя.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На уроці заплановано багато роботи. Учні навчаються за допомогою дієвих методів, обраних вчителем. Літературний диктант, робота в групах, асоціативне гроно та інші інтерактивні методи допомагають краще засвоїти матеріал.

  2. Мені конспект уроку сподобався, хоча я не можу уявити як можна буде його втілити за 45 хвилин. Вчитель вдало підібрала різноманітні завдання, які допоможуть перевірити знання учнів та узагальнити їх, перевірити розуміння дітьми тексту. Розкриваючи проблематику твору, учні починають характеризувати образ Калитки. Сподобалося те, що вчитель не забув запитати про “сучасних Калиток”, хоча і в кінці уроку. Ще хотіла б порекомендувати – взяти за епіграф слова Шевченка, бо з епіграфом уроку роботи не було.