mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури у 8 класі “Проблема влади грошей – головна проблема твору І. Карпенка-Карого «Сто тисяч».”

Тут представлено конспект уроку для 8 класу. Дотримана структура уроку. Урок насичений різноманітними видами роботи, що не дасть учням нудьгувати на уроці. Конспект уроку містить додаток у вигляді мультимедійної презентації.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вислів Сенеки влучно використано за епіграф. Урок побудований методично вірно. Вчитель застосовує дієві методичні прийоми. Учні весь урок вирішують проблеми, міркують, аналізують. Тестові завдання узагальнюють отримані знання.

  2. Загалом конспект уроку мені сподобався. Проте, я не зрозуміла нащо Ви в “Актуалізації опорних знань” проводите диктант “Літературні портрети”, невже Ви якимось чином будете згадувати письменників при аналізі образу Герасима Калитки? Презентація гарна, але тему дуже погано видно, бо літери “спливаються в єдине ціле”. На цьому сайті представлена велика кількість конспектів з обраної Вами теми і у кожного з них є свої переваги. У Вашому випадку – це доступність матеріалу, чітко сформульовані завдання і т. д. , проте, я гадаю, що Ви погодитесь зі мною – вдосконалювати ніколи не запізно.