mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури. Леся Українка. Дитинство поетеси, роль родини в її вихованні. Неповторний світ дитинства в поезії. «Мрії»

Урок української літератури у 6 класі. Знайомить учнів із життєвим шляхом Лесі Українки.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
283

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Урок-подорож – це цікава форма роботи для шестикласників. Усі заплановані етапи уроку продумані та взаємопов’язані. Використано багато матеріалу. Особливо сподобався Ваш Музей одного дня.Дякую.

  2. Учні знайомляться в цікавій формі із життям, творчістю відомої поетеси. Урок-подорож містить різноманітні форми роботи. Вчитель логічно пов*язує етапи уроку. В кожній залі музею можна для себе запозичити багато корисного.

  3. Чудова задумка – “Музей одного дня”. Ви чудово поєднали різноманітні види роботи, зробили колосальну роботу, продумали все до дрібничок. Конспект уроку просто неперевершений! Проте, гадаю, що матеріалу дещо забагато як на один урок. Дякую Вам за цікаву розробку!

  4. Дуже люблю творчість Лесі Українки, також заохочую своїх учнів до цього. Вона – гордість України. Незвичайна доля поетеси постійно її загартовувала. Урок є дуже цікавим, добре продуманий. За допомогою використаних методів роботи учням грунтовно подається матеріал про життя та творчість Лесі Українки. Матеріалу подано багато, який можуть використовувати учителі. Презентація є дуже корисною для вчителів та учнів. Завдяки підібраним матеріалам учні зможуть мати більше уявлення про письменницю.