mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури. Леся Українка. Дитинство поетеси, роль родини в її вихованні. Неповторний світ дитинства в поезії. «Мрії»

Урок української літератури у 6 класі. Знайомить учнів із життєвим шляхом Лесі Українки.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Опрацювання біографії письменника у формі віртуальної екскурсії — цікаво, але дивна назва “Музей одного дня”. Гарним було вступне слово вчительки. Доречно поєднувався життєпис Лесі Українки з її віршами. Але незрозумілий список “Лесі нашого часу”. Презентація потребує доопрацювання як технічного характеру, так і змістового. Дякую.

  2. Вчителька активно змінює види діяльності учнів.Оптимально сполучає різні методи та прийоми навчання відповідно до рівня працездатності учнів.Урок вийшов емоційним,.Сподобалось асоціативне гроно,презентація,а також вірш на початку уроку.Дякую

  3. Урок вийшов емоційним,який викликає інтерес до вивчення творчості Лесі Українки,виховує любов до творчості та викликає повагу до поетеси.Сподобалось асоціативне гроно,презентація,а також вірш на початку уроку.Дякую

  4. Урок-подорож – це цікава форма роботи для шестикласників. Усі заплановані етапи уроку продумані та взаємопов’язані. Використано багато матеріалу. Особливо сподобався Ваш Музей одного дня.Дякую.

  5. Учні знайомляться в цікавій формі із життям, творчістю відомої поетеси. Урок-подорож містить різноманітні форми роботи. Вчитель логічно пов*язує етапи уроку. В кожній залі музею можна для себе запозичити багато корисного.

  6. Чудова задумка – “Музей одного дня”. Ви чудово поєднали різноманітні види роботи, зробили колосальну роботу, продумали все до дрібничок. Конспект уроку просто неперевершений! Проте, гадаю, що матеріалу дещо забагато як на один урок. Дякую Вам за цікаву розробку!

  7. Дуже люблю творчість Лесі Українки, також заохочую своїх учнів до цього. Вона – гордість України. Незвичайна доля поетеси постійно її загартовувала. Урок є дуже цікавим, добре продуманий. За допомогою використаних методів роботи учням грунтовно подається матеріал про життя та творчість Лесі Українки. Матеріалу подано багато, який можуть використовувати учителі. Презентація є дуже корисною для вчителів та учнів. Завдяки підібраним матеріалам учні зможуть мати більше уявлення про письменницю.