mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 6 класу: «Леся Українка (Лариса Петрівна Косач). “Дитинство поетеси, роль родини в її вихованні. Неповторний світ дитинства в поезії. Образ мужньої, сильної духом дівчинки, її життєрадісний погляд на світ, вільнолюбство, впевненість, розвинена уява”

Даний матеріал містить цікаву інформацію про дитинство Лесі Українки, її захоплення, глибокий ідейно-тематичний аналіз поезії “Як дитиною, бувало…”, її художні особливості; цікавинки зі сторінок сучасної літератури тощо.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
173

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Музей одного дня – це чудова ідея для уроку української літератури. Від залу до залу учні пізнають творчість Л.Українки. Матеріал багатий та цікавий. Дякую.

  2. Дуже якісна робота.Можливо,для учнів 6 класу і забагато матеріалу,але конспект уроку чудовий.Структура уроку продумана,чітко простежується його логіка,зрозуміла мета.Інтерактивні технології,використані на уроці,вмотивовані та ефективні.Дякую

  3. Дуже цікавий конспект уроку. Я вже ознайомилась з музеєм одного дня на порталі раніше, проте, чесно кажучи, Ваш урок мені сподобався більше. Дуже гарна презентація до уроку. Але матеріалу для уроку мені здається забагато. Можливо, у Вас дуже талановиті діти і для них це не багато. Помітно, що Ви виконали колосальну роботу. Дякую Вам за чудову розробку та бажаю успіхів.