Конспект уроку з української літератури для 6 класу: «Леся Українка (Лариса Петрівна Косач). “Дитинство поетеси, роль родини в її вихованні. Неповторний світ дитинства в поезії. Образ мужньої, сильної духом дівчинки, її життєрадісний погляд на світ, вільнолюбство, впевненість, розвинена уява”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 6 класу: «Леся Українка (Лариса Петрівна Косач). “Дитинство поетеси, р...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: НВК"Богданівський ЗНЗ І-ІІступенів – ДНЗ"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний матеріал містить цікаву інформацію про дитинство Лесі Українки, її захоплення, глибокий ідейно-тематичний аналіз поезії “Як дитиною, бувало…”, її художні особливості; цікавинки зі сторінок сучасної літератури тощо.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Музей одного дня – це чудова ідея для уроку української літератури. Від залу до залу учні пізнають творчість Л.Українки. Матеріал багатий та цікавий. Дякую.

  2. Дуже якісна робота.Можливо,для учнів 6 класу і забагато матеріалу,але конспект уроку чудовий.Структура уроку продумана,чітко простежується його логіка,зрозуміла мета.Інтерактивні технології,використані на уроці,вмотивовані та ефективні.Дякую

  3. Дуже цікавий конспект уроку. Я вже ознайомилась з музеєм одного дня на порталі раніше, проте, чесно кажучи, Ваш урок мені сподобався більше. Дуже гарна презентація до уроку. Але матеріалу для уроку мені здається забагато. Можливо, у Вас дуже талановиті діти і для них це не багато. Помітно, що Ви виконали колосальну роботу. Дякую Вам за чудову розробку та бажаю успіхів.