Образ писанки в легендах та поезії (літературно-музична композиція)

Автор публікації
Автор матеріалу: Образ писанки в легендах та поезії (літературно-музична композиція)
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Волноваського району Донецької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Метод проектів – це не тільки ефективний засіб розвитку пізнавального інтересу молодших школярів, а й один із шляхів формування комунікативно-мовленнєвої та самоосвітньої компетентностей.

Опанування рідним словом , мовою починається з раннього дитинства в сімї і продовжується та вдосконалюється у школі. Саме тому темою навчально-виховного проекту у другому класі була обрана тема «Образ писанки в легендах та поезії». В процесі проектної діяльності діти знайомилися з новими віршами, загадками, легендами, піснями.

Активна пошукова діяльність, можливість відчути себе дослідником сприяли розвитку різних видів компетентності: самоосвітньої, комунікативної, мовленнєвої, інформаційної.

Весь зібраний матеріал вивчався, систематизувався, а потім при допомозі вчителя відбувся захист проекту. В даному випадку – це літературно-музична композиція. Після виступу перед батьками, вчителями, учнями інших класів діти бачили результати своєї роботи, робили висновки: що вдалося зробити легко, що зацікавило, що було виконати важко.

Таким чином, весь час роботи над проектом у дітей формувалась комунікативно-мовленнєва компетентність, яка виконує функцію спілкування, здійснює інформаційний звязок між членами суспільства, задовольняє потребу людини в іншій людині, забезпечує нерозривну єдність людини і мови.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Гарний дослідницький проект ви придумали і втілили в життя. Щодо літературно-музичної композиції – теж вдало.. Єдине зауваження: без російськомовних віршів не можна ніяк? Особливо в кінці свята.

    1. Просто я працюю у російськомовному класі. Я не вважаю, що це так важливо. Мої діти люблять українську мову, але і російською розмовляти не заборонено.