mail@urok-ua.com

Образ писанки в легендах та поезії (літературно-музична композиція)

Метод проектів – це не тільки ефективний засіб розвитку пізнавального інтересу молодших школярів, а й один із шляхів формування комунікативно-мовленнєвої та самоосвітньої компетентностей.

Опанування рідним словом , мовою починається з раннього дитинства в сімї і продовжується та вдосконалюється у школі. Саме тому темою навчально-виховного проекту у другому класі була обрана тема «Образ писанки в легендах та поезії». В процесі проектної діяльності діти знайомилися з новими віршами, загадками, легендами, піснями.

Активна пошукова діяльність, можливість відчути себе дослідником сприяли розвитку різних видів компетентності: самоосвітньої, комунікативної, мовленнєвої, інформаційної.

Весь зібраний матеріал вивчався, систематизувався, а потім при допомозі вчителя відбувся захист проекту. В даному випадку – це літературно-музична композиція. Після виступу перед батьками, вчителями, учнями інших класів діти бачили результати своєї роботи, робили висновки: що вдалося зробити легко, що зацікавило, що було виконати важко.

Таким чином, весь час роботи над проектом у дітей формувалась комунікативно-мовленнєва компетентність, яка виконує функцію спілкування, здійснює інформаційний звязок між членами суспільства, задовольняє потребу людини в іншій людині, забезпечує нерозривну єдність людини і мови.

 

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
2
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Театралізована вистава-конкурс для учнів 2-4 класів “Казка в гості завітала” Даний захід допоможе прищеплювати любов дітей до книги, до казок, до усної народної творчості;розвивати спостережливість, дотепність, почуття гумору;в...
Сценарій виховного заходу «Бабусю рідненька, ти все в світі знаєш» (для учнів 1-4 класів)... Бабуся – найдорожча людина, найкращий друг для кожної дитини. Це людина, з якою дитина найчастіше ділиться своїми секретами. Привітати рідних бабусь з...
Сценарій спортивних змагань “Веселі старти” 1-4 клас Мета сценарію створити атмосферу свята ; виховувати любов до фізкультури та спорту загалом; розвивати руховий апарат дітей, фізичні уміння та навички;...
128

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Гарний дослідницький проект ви придумали і втілили в життя. Щодо літературно-музичної композиції – теж вдало.. Єдине зауваження: без російськомовних віршів не можна ніяк? Особливо в кінці свята.