Літературно-музична композиція «Не зраджуйте пам’яті про війну!» для учнів старших класів

Автор публікації
Автор матеріалу: Літературно-музична композиція «Не зраджуйте пам’яті про війну!» для учнів старших класів
Посада: вчитель математики та інформатики
Місце роботи: Білозерська загальнооствітня школа I-III ступенів № 14

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Літературно-музична композиція «Не зраджуйте пам’яті про війну!» для учнів старших класів
Даний виховний захід покликаний показати трагічні події Другої світової війни, незламний дух захисників своєї землі, виховувати любов до історії, до відчайдушного народу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Такий захід неможливо сприймати без емоцій, він повністю пронизаний патріотичним духом, гордістю за наш нескоренний народ, співчуттям до долі інших. На таких заходах ми віддаємо шану нашим пращурам, відчуваємо біль стражденних, що так рано канули у вічність. Нехай сучасне покоління поринає у історію свого народу, пам*ятає подвиги героїв Батьківщини та цінує мирне життя! Дякую!

  2. Подібні заходи є дуже важливими для кожного із нас, адже “без минулого немає майбутнього”. Ми повинні навчати учнів бути свідомими, щирими та добродушними, пам*ятати про героїв своєї Батьківщини, про що й засвідчує гарна робота вчителя. Дякую!

  3. Літературно- музична композиція сприяє розвитку патріотичних почуттів. Інсценізація, вірші, пісні гарно підібрано та скомпоновано. Відчувається емоційний тон виховного заходу ( фотографії є тому підтвердженням). Дякую.

  4. Оцінка вашого заходу тільки 5. Сценарій просто вражающий. На протязі всього заходу створювалися умови для розвитку в учнів патріотичних почуттів (гордості, поваги, вдячності всім тим, хто боровся за свободу нашої Батьківщини) через формування інтересу і відчуття причетності до подій Великої Вітчизняної війни.

  5. Дуже емоційна розробка заходу. Автор підібрала гарні віршовані рядки, вміло поєднала їх із пісенними виступами, інсценуванням. Продумана кожна пісня, супровідна мелодія чи звук. Це дуже важливо, адже від найменших деталей залежить наскільки завершеною і досконалою буде розробка.

  6. 14-17 років – досить свідомий вік для засвоєнння виховних заходів на дану тематику. Переглянула Ваш сценарій і фото, одразу уявила всю цю захоплюючо-трагічну атмосферу, гарно підібрані костюми, слова учнів, дуже зворушлива інсценівка. Дякую за проведену роботу!