mail@urok-ua.com

Літературно-музична композиція «Тарасові світанки» (для учнів 5-6 класів)

Літературно-музична композиція «Тарасові світанки» (для учнів 5-6 класів) збагатить знання учнів про життя Тараса Шевченка, прищеплюватиме інтерес до вивчення творчості поета.

 

 • : Мусієнко Любов Анатоліївна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Прилуцька СШ I-III ст. № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій
 • Літературно-музична композиція
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
122

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Виховний захід присвячений одній із величних постатей української літератури – Тарасу Григоровичу Шевченку. Вся літературно – музична композиція сприяє інтелектуальному, творчому і духовному розвитку дітей, що задіяні в заході, а також і присутніх.

 2. Шевченківські дні на порозі, отже дана літературно-музична композиція стане у нагоді багатьом колегам під час проведення заходів. Захід вважаю, виховним, розвивальним, навчальним. Доречно дібрано поетичний та музичний матеріал.

 3. Літературно-музична композиція «Тарасові світанки» відповідає, по-перше, програмовим вимогам, у заході використані твори, які вивчають учнів 5-6 класів. По-дре, сподобалось наповнення заходу, розповіді про життя Шевченка, яка плавно переходять в інсценізації, читання поезії, виконання музичних творів, автором яких є Великий Кобзар. Це справді готовий якісний матеріал, який рекомендую всім.